شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 15:37 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670935
پیگیری سوژه‌های مردمی؛

گلایه کسبه لنده از تجمع و سد معبر خودروهای ویژه مسافربری شهر+تصاویر

گلایه کسبه لنده از تجمع و سد معبر خودروهای ویژه مسافربری  شهر+تصاویر
کسبه بازار شهرلنده از حضور خودروهای ویژه برون شهری در میدان امام خمینی(ره)این شهرو ایجاد مزاحمت برای کسب و کار گلایه کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس توسعه خدمات شهری و ساماندهی فضای شهری از مهمترین کارهایی است که شهرداری ها موظف به اجرای آن است.

کسبه بازار شهرستان لنده با گلایه مندی از حضور خودروهای ویژه مسافربردی در اطراف میدان امام خمینی(ره) شهرلنده، گفتند: این اقدام علاوه بر ایجاد مزاحمت برای کسبه، به علائم راهنمایی و رانندگی نصب شده در این میدان گلایه داریم.

این درحالی است که ترمینال مسافربری شهر در فاصله کمتر از یک کیلومتری شهر قرار دارد اما باز هم متاسفانه شاهد تجمع خودرو های مسافرکشی در میدان اصلی شهر شهر لنده هستیم.

یکی از بازاریان لنده در این راستا گفت: بازایان لنده چندین بار به واحد سد معبر شهرداری و پلیس راهور برای رفع این مشکلات مراجعه و پیگیری کردند اما تاکنون هیچ نتیجه ای در برنداشت و برابر قانون راهنمایی و رانندگی نیز این وظیفه شهرداری است که نسبت به انتقال خودروها به ترمینال اقدام کند.

به هرحال انتظار می رود شهرداری نسبت به رعایت حقوق کسبه بازار و توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی، همت و تلاش بیشتری به خرج دهد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670935
ارسال نظر
نظرات