شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 15:46 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1670960
رئیس پلیس‌راه مازندران خبر داد؛

جریمه کرونایی 400 خودرو در محورهای مازندران/ 6500 خودرو بازگردانده شدند

جریمه کرونایی 400 خودرو در محورهای مازندران/ 6500 خودرو  بازگردانده شدند
علیرضا قدمی گفت: در طرح محدودیت‌های کرونایی در مازندران ۳۰۰ خودرو به علت نقض قوانین و مقررات و عدم توجه به هشدار پلیس از ۵۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان اعمال قانون و جریمه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ،  اظهار کرد: در حال حاضر شاهد ترافیکی عادی و روان در جاده‌های مازندران هستیم.

وی با اشاره به ادامه ممنوعیت تردد در محورهای مازندران، افزود: در راستای اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی از اول آذرماه، ماموران پلیس راه استان با استقرار در مبادی ورودی استان از ورود بیش از 6 هزار و 500 خودرو به داخل استان که قصد تردد و ورود به مناطق غیر از محل سکونت خود را داشتند، جلوگیری کردند.

 رئیس پلیس راه مازندران تصریح کرد: در این طرح 400 خودرو به علت نقض قوانین و مقررات طرح محدودیت‌های کرونایی و عدم توجه به هشدار پلیس از 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان اعمال قانون و جریمه شدند.

این مسؤول یادآور شد: تمامی مبادی ورودی و خروجی استان از سوی ماموران پلیس راه به صورت شبانه‌روزی تحت کنترل قرار دارد.

قدمی خاطرنشان کرد: تاکید ما به رانندگان پرهیز از ترددهای غیرضروری و درصورت ضرورت،  تجهیز خودرو به تجهیزات فصل سرما است.

 وی در پایان گفت: مرکز کنترل پلیس راه با شماره تلفن‌های 21824420 و 21824434 با پیش شماره 011 در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی شهروندان در ارتباط با آخرین وضعیت محورهای مازندران است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: تاکید ما به رانندگان پرهیز از تردد‌های غیرضروری و درصورت ضرورت، تجهیز خودرو به تجهیزات فصل سرما است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1670960
ارسال نظر
نظرات