شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 19:45 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1671028
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آبادغرب:

اقتدار امروز انقلاب اسلامی به برکت بسیج است

اقتدار امروز انقلاب اسلامی به برکت بسیج است
خسرو تمری گفت: اقتدار امروز انقلاب اسلامی به برکت بسیج است و یکی از ویژگی های بسیج تفکر نخبه پروری حداکثری در آن است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  اسلام آبادخبر، همزمان با هفته بسیج رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با فرمانده بسیج ناحیه مقاومت اسلام آبادغرب و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه اسلام آبادغرب دیدار و هفته بسیج را تبریک گفت.

خسرو تمری  در این دیدار با تبریک هفته بسیج گفت: بسیج زاده انقلاب اسلامی و یکی از برکات انقلاب است که توانسته است بزرگترین جریان و حزب مردمی را بدون گرایش سیاسی و تنها با تکیه بر مردم و اهداف انقلاب شکل دهد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آبادغرب افزود: در هیچ مقطع تاریخی ایران ما شاهد حضور تاثیر گذار مردم نبوده ایم بجز در دوران انقلاب اسلامی، آن هم از طریق بسیج و گفتمان بسیجی به عنوان یک جریان پویا و عمومی و مردمی .

تمری در این دیدار افزود: اقتدار امروز انقلاب اسلامی به برکت بسیج است و یکی از ویژگی های بسیج تفکر نخبه پروری حداکثری در آن است و همین تفکر باعث شده است که بسیج پویا و مانا و تاثیر گذار باشد و محلی برای رشد استعدادها در زمینه های مختلف باشد.

تمری افزود: تفکر نخبه گرایی حداکثری در بسیج باعث شده است که امروز بسیاری از اتفاقات ارزشمند و مبارک در جامعه شکل بگیرید که نمونه آن را باید در صنعت دفاعی کشور می بینیم و همین تفکر با ویژگی هایی که مقام معظم رهبری برای بسیج تعریف می کنند از بسیج یک جریان قدرتمند و مردمی ساخته است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب در پایان با اهداء چند جلد کتاب از زحمات خالصانه بسیجیان تقدیر کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1671028
ارسال نظر
نظرات