شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 18:46 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1671068
نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی:

انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه خاتم یک سند بزرگ توسعه ای برای خراسان شمالی است

انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه خاتم یک سند بزرگ توسعه ای برای خراسان شمالی است
محمد وحیدی، با اشاره به اینکه این تفاهم نامه در قالب یک سند بزرگ توسعه ای برای استان خراسان شمالی تلقی می شود، گفت: همانطور که این قرارگاه در کشور به خوبی درخشیده است قطعا در استان خراسان شمالی نیز می تواند این اتفاقات به خوبی رقم بخورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، محمد وحیدی، نماینده مردم پنج شهرستان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان‌شمالی اظهار داشت: امروز تفاهم نامه ای بین استان خراسان شمالی و قرارگاه خاتم الانبیاء با اعتباری بالغ بر ۲۵ هزار میلیارد تومان در حوزه های مختلف آب، راه، بهداشت و درمان، راه اهن، کشاورزی، ورزش ، صنعت و معدن به امضا رسید.

وی با اشاره به اینکه این تفاهم نامه در قالب یک سند بزرگ توسعه ای برای استان خراسان شمالی تلقی می شود، گفت: همانطور که این قرارگاه در کشور به خوبی درخشیده است قطعا در استان خراسان شمالی نیز می تواند این اتفاقات به خوبی برقرار شود.

وحیدی با بیان اینکه این تفاهم نامه مسئولیت سنگینی را برای همه ایجاد کرده است، گفت:  آبروی این تفاهم نامه در اجرای بند بند آن است تا طعم آن در کام مردم شیرین شود لذا باید تامین بار مالی در سطح ملی و استانی باشد و‌مجوزات لازم برای اجرای تفاهم نامه گرفته شود.

وی خاطرنشان کرد: امید است با اجرای این تفاهم نامه رویکرد خوبی در استان خراسان شمالی رقم بخورد و به استانی با قابلیت هایی که دارد به توسعه همه جانبه برسد.

 انتهای پیام./

https://www.dana.ir/1671068
ارسال نظر
نظرات