شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:18 منتشر شده در مورخ: 1399/09/05 شناسه خبر: 1671098

لیگ برتر والیبال| بازگشت سیرجانی‌ها به صدر/ سپاهان بازی بزرگ هفته را باخت

لیگ برتر والیبال| بازگشت سیرجانی‌ها به صدر/ سپاهان بازی بزرگ هفته را باخت
هفته دوم لیگ متمرکز مردان ایران از امروز (چهارشنبه) با با ۶ دیدار پیگیری شد و تیم‌های هورسان رامسر، خاتم اردکان، شهرداری ارومیه، سایپا، فولاد سیرجان و راه‌یاب ملل کردستان برابر حریفان خود به برتری دست یافتند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ برتر متمرکز مردان جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که شامل هفته‌های یازدهم تا سیزدهم دور رفت مرحله مقدماتی این مسابقات است از پنجم تا نهم آذرماه در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون پیگیری خواهد شد.

بر این اساس، هفته یازدهم دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان امروز (چهارشنبه) با 6 مسابقه پیگیری می‌شود که تیم‌های خاتم اردکان و هورسان رامسر در نخستین بازی‌ها که از ساعت ۱۱ آغاز شد، برابر حریفان خود به پیروزی دست یافتند.
در یکی از این بازی‌ها، تیم آذرباتری ارومیه در سالن فدراسیون به مصاف هورسان رامسر رفت و به رغم تلاش بازیکنان آذرباری، این مسابقه سه بر دو به سود نماینده رامسر به پایان رسید تا تیم هورسان چهارمین برد خود در لیگ برتر را جشن بگیرد.
آذرباتری در ست های دوم و چهارم این مسابقه با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱ فاتح میدان شد تا نخستین امتیاز خود در لیگ برتر را کسب کند، اما در ست های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۱ مغلوب حریف خود شد.
محمد آقایی و مرتضی حسن‌علایی داوران اول و دوم این مسابقه بودند که ۱۵۱ دقیقه طول کشید. حمید حق‌بین و بهروز جعفری نیز ناظران فنی و داوری این دیدار بودند. مهدی رنجبر بازیکن شماره یک هورسان در ست دوم این مسابقه کارت زرد دریافت کرد.
محمدرضا داورزنی رئیس و میلاد تقوی دبیر فدراسیون والیبال رقابت دو تیم آذرباتری و هورسان را در سالن فدراسیون نظاره‌گر بودند.
در دیگر مسابقه همزمان امروز، تیم‌های شهرداری قزوین و خاتم اردکان در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند و خاتم سه بر یک به پیروزی رسید تا سومین برد خود در این فصل را تجربه کند.
شاگردان مسعود آرمات در تیم شهرداری قزوین در ست نخست این مسابقه ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند اما در ست های دوم تا چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲ مغلوب نماینده اردکان شدند و هفتمین ناکامی خود را تجربه کردند.
مجتبی بیداریان و وحید پورکاشیان به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند که پنج کارت قرمز و زرد داشت. سعید آقاجانی از خاتم و امیر کرمی از شهرداری قزوین کارت زرد دریافت کردند. همچنین رضا مروتی و اسماعیل طالبی از خاتم و مسعود آرمات سرمربی نماینده قزوین در این مسابقه کارت قرمز دریافت کردند.
همچنین مسعود قاری و محمدحسین شفقی ناظران داوری و فنی این مسابقه بودند که ۱۲۶ دقیقه طول کشید.
در دیدارهای سوم و چهارم این هفته تیم‌های سایپا و شهرداری ارومیه حریفان خود را شکست دادند.
تیم‌های لبنیات هراز و شهرداری ارومیه از ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در سالن فدراسیون به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان پیمان اکبری در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۸ نماینده آمل را شکست دادند.
شهرداری ارومیه با کسب این پیروزی، با 8 برد و ۲۳ امتیاز جایگاه سوم جدول رده‌بندی را برای خود تثبیت کرد.
داود نافعی و امید فولادی‌وندا داوران اول و دوم این مسابقه بودند. حمزه زرینی بازیکن هراز و پوریا یلی بازیکن شهرداری ارومیه در این مسابقه کارت زرد دریافت کردند.
شهباز صدری و اسماعیل صباغ نیز ناظران فنی و داوری این مسابقه بودند که ۹۰ دقیقه طول کشید.
در دیگر مسابقه امروز، تیم‌های پیکان و سایپا برگزار کننده شهرآورد تهران بودند و شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال سایپا موفق به شکست سه بر صفر پیکان در خانه والیبال شدند تا به هفتمین برد خود دست یابند.
هدایت تیم پیکان در این مسابقه را علیرضا طلوع کیان بر عهده داشت و پیکان در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۷ مغلوب سایپا شد تا بازیکنان این تیم هشتمین ناکامی خود را تجربه کنند.
مرتضی اکرمی، مهرداد شوشتری، عباس امانی و علی‌اصغر حاجی‌کاظمی به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم، ناظر فنی و ناظر داوری، قضاوت و نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.
این مسابقه که ۹۵ دقیقه طول کشید، چهار کارت زرد داشت که دو تیم پیکان و سایپا کارت زرد تاخیر گرفتند، همچنین محمدرضا آصفی بازیکن پیکان و مجتبی قلی‌زاده بازیکن سایپا از داور اول کارت زرد دریافت کردند.
 
تیم‌های فولاد سیرجان و سپاهان در سومین و آخرین مسابقه سالن فدراسیون والیبال در هفته یازدهم دور رفت لیگ برتر مردان به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان محمدرضا تندروان با شکست سه بر صفر نماینده اصفهان به صدر جدول بازگشتند.
تیم سپاهان در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۹ بر ۲۷ مغلوب سیرجان شد تا دومین ناکامی فصل خود را تجربه و به جایگاه دوم جدول سقوط کند.
محمد شاهمیری و اسماعیل رزقی داوران اول و دوم این مسابقه بودند. علیرضا مباشری بازیکن سپاهان در ست سوم تنها کارت زرد این مسابقه را دریافت کرد.
حسین پورکاشیان و امیدوار حاتمی نیز ناظران فنی و داوری این مسابقه بودند که ۱۰۳ دقیقه طول کشید.
در ششمین و آخرین مسابقه هفته یازدهم لیگ برتر نیز تیم‌های شهرداری ورامین و راه‌یاب ملل کردستان در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند و نماینده کردستان به نخستین برد خود در این فصل از رقابت‌ها با شکست شهرداری ورامین دست یافت.
شاگردان آرش صادقیانی سرمربی تیم راه‌یاب ملل کردستان در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۷ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیدند تا شگفتی‌ساز هفته یازدهم لیگ برتر شوند و در رتبه سیزدهم جدول رده‌بندی قرار گیرند.
محمدرضا درفش کاویان، حامد آقا براری، یونس حسن‌زاده و امیر صداقت به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم، ناظر فنی و ناظر داوری، قضاوت و نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.
این مسابقه که ۹۸ دقیقه طول کشید، چهار کارت زرد و قرمز داشت. فیروز تابش نژاد سرمربی شهرداری ورامین در ست دوم با دریافت دو کارت زرد و قرمز تا پایان ست اخراج شد و محمد فلاح بازیکن تیم ورامین نیز در ست دوم کارت زرد دریافت کرد.
همچنین فردین کلوندی کمک مربی تیم راه‌یاب ملل کردستان در ست نخست این دیدار کارت زرد دریافت کرد.
 
*نتایج کامل هفته یازدهم لیگ برتر
در پایان این هفته تیم‌های فولاد سیرجان و سپاهان با ۹ برد و به ترتیب ۲۸ و ۲۶ امتیاز در رتبه‌های اول و دوم قرار گرفتند و شهرداری ارومیه با ۸ برد و ۲۳ امتیاز در جایگاه سوم ماند.
نتایج کامل دیدارهای هفته یازدهم دور رفت لیگ برتر مردان به قرار زیر است:
 
آذرباتری ارومیه ۲ – هورسان رامسر ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۲، ۲۲ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۱ بر ۱۵)
 
شهرداری قزوین یک – خاتم اردکان ۳ (۲۵ بر ۲۰، ۲۰ بر ۲۵، ۱۸ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)
 
لبنیات هراز صفر – شهرداری ارومیه ۳ (۱۸ بر ۲۵، ۱۶ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۵)
 
پیکان صفر – سایپا ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۲۱ بر ۲۵ و ۱۷ بر ۲۵)
 
فولاد سیرجان ۳ – سپاهان صفر (۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۹ بر ۲۷)
 
شهرداری ورامین صفر – راه‌یاب ملل کردستان ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۷ و ۲۲ بر ۲۵)
 
تیم‌های شهرداری گنبد و شهداب یزد در هفته یازدهم لیگ برتر استراحت داشتند
هفته دوازدهم دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان روز جمعه هفتم آذرماه با ۶ دیدار پیگیری خواهد شد.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1671098
ارسال نظر
نظرات