شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 23:06 منتشر شده در مورخ: 1399/09/06 شناسه خبر: 1671122
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

کمبودها و مشکلات اقتصادی کشور ناشی از بی مدیریتی در تیم اقتصادی دولت است

کمبودها و مشکلات اقتصادی کشور ناشی از بی مدیریتی در تیم اقتصادی دولت است
شهریار حیدری گفت: کمبودها و مشکلات اقتصادی کشور ناشی از بی مدیریتی خصوصاً در تیم اقتصادی دولت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز گفت: جمهوری اسلامی ایران دارای یک موقعیت جغرافیایی و ژّئوپولوتیک بسیار مناسب و منحصر بفرد در دنیا  است که یک ظرفیت بسیار قوی برای تولید و اشباع بازار داخلی و صادرات دارد.

وی با بیان اینکه کشورمان با وجود منابع بسیار نیازمند خارج نیست ادامه داد: کشور دارای منابع عظیم و غنی خدادادی انرژی، آب، خاک، صنعت، معادن، مرز، کشاورزی و ... است ولی مردم با وجود این منابع در تنگنای اقتصادی قرار گرفته و به لحاظ معیشتی معترض هستند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمبودها و مشکلات اقتصادی کشور ناشی از بی مدیریتی خصوصاً در تیم اقتصادی دولت است.

وی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب در سالهای اخیر اذعان داشت:  همانگونه که رهبر انقلاب تاکید کرده اند کلید رفع مشکلات اقتصادی کشور در داخل است ولی برخی به دلیل عدم توان مدیریت منابع داخلی، مشکلات اقتصادی کشور را به خارج ربط داده و به دنبال راه حل های سیاسی می روند.

حیدری تصریح کرد: راه حل مشکلات کشور راه حل عملیاتی است و نیازمند مدیریت و اقدام جهادی و انقلابی و استفاده از ظرفیتهای داخلی و اتکاء به توان داخلی است و به راه حل سیاسی نیازی ندارد.

نماینده حوزه انتخابیه قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشور دارای بهترین و بزرگترین منابع و امکانات در داخل کشور است و با یک مدیریت قوی و هدفمند می تواند این مشکلات را رفع کند که امیدواریم با تقویت تیم اقتصادی دولت این برنامه ریزی صورت گیرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1671122
ارسال نظر
نظرات