شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 23:07 منتشر شده در مورخ: 1399/09/06 شناسه خبر: 1671132
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان:

۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس لرستان لحاظ شد

۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس لرستان لحاظ شد
رشیدی، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: 16 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس در نظر گرفته شد که با تخصیص اعتبارات پیش بینی می شود این پروژه 22 بهمن امسال به بهره برداری برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سفیر افلاک سرهنگ محسن رشیدی ظهر امروز در بازدید از باغ موزه دفاع مقدس استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: باغ موزه دفاع مقدس به مساحت شش هزار متر در سال ۸۹ آغاز شده و تاکنون ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی افزود: برای تکمیل این پروژه حدود ۲۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که با تلاش دستگاه های مرتبط تاکنون ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تکمیل این پروژه در نظر گرفته شده است.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان تصریح کرد: با تخصیص به موقع اعتبارات و واگذاری تلاش می شود تا این پروژه در ۲۲ بهمن افتتاح شود.

حجت الاسلام دولتشاهی نماینده ولی فقیه در سپاه استان گفت: باغ موزه ظرفیت خوبی است که می تواند اثر ماندگاری باشد برای به تصویر کشیدن ایثارگری و خدمات و تلاش هایی که مردم غیور این منطقه در دفاع مقدس و انقلاب انجام دادند.

وی افزود: پتانسیل خوبی برای استان خواهد شد و ضروری است تا تلاش هایی صورت گیرد تا این پروژه تکمیل و به بهره برداری برسد.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان لرستان اظهار داشت: نیاز است ایثارگری و شجاعت های رزمندگان به تصویر کشیده شود و صحنه های آن را مصور کنیم که یک جلوه ماندگاری باشد برای نسل های بعدی که بدانند جوانان در دفاع مقدس چه شجاعت هایی داشتند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1671132
ارسال نظر
نظرات