شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 22:25 منتشر شده در مورخ: 1399/09/06 شناسه خبر: 1671182
فرماندار پاوه مطرح کرد:

فرمانداران مناطق مرزی در امنیت نقش مهمی دارند

فرمانداران مناطق مرزی در امنیت نقش مهمی دارند
پرویز ایده پور گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمانشاه به منظور هماهنگی در تخصیص اعتبارات و مبادلات موافقتنامه ها با فرمانداریها بایستی تعامل بیشتری داشته باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از هزارماسوله  پرویز ایده پور امروز پنجشنبه در جلسه  ویدئو کنفرانس شورای معاونین، مدیران و فرمانداران استان در سخنانی اظهار داشت: انتظار داریم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به منظور هماهنگی در تخصیصها و مبادلات موافقتنامه ها با فرمانداریها تعامل بیشتری داشته و کانالی را برای فرمانداران ایجاد نمایند که به صورت یومیه بتوان با مدیران آن سازمان ارتباط داشت.

فرماندار پاوه افزود: فرمانداری پاوه در حالی که می بایست در تعطیلی های کرونایی با پنجاه درصد از کارکنان فعالیت نماید اما به دلیل کمبود نیرو همه ی این کارکنان در این تعطیلی ها حضور داشته اند.

وی گفت: از مجموع 17 نفر کارکنان فرمانداری پاوه بیش از 7 نفر از آنها مبتلا به کرونا شده اند.

وی ادامه داد: فرمانداری های مناطق مرزی استان کرمانشاه در دوران تحریم ها نقش اقتصادی مهم و کلیدی ایفا نموده اند که این امر بر امنیت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی منطقه، استان و کشور تاثیر بسزایی داشته است که این امور باید مورد توجه قرار گیرند.

فرماندار پاوه اضافه کرد: فرمانداری های مناطق مرزی مشکلات خاص خود را دارا هستند در امور مربوط به کوله بری و سایر مسایل مربوط به مبادلات مختلف مرزی فرمانداری پاوه در ماه دهها جلسه تشکیل می دهند.

ایده پور افزود: بیش از 12 آیتم مخصوص فرمانداریهای مناطق مرزی وجود دارند که خاص این فرمانداریها هستند و شاید بیشتر نیرو صرف این 12 آیتم شود که این امر باید مد نظر مسئولان قرار گیرد.

وی در پایان گفت: فرمانداران مناطق مرزی در امنیت نقش بسیار مهمی دارند که این نقش باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1671182
ارسال نظر
نظرات