شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 22:34 منتشر شده در مورخ: 1399/09/06 شناسه خبر: 1671204
رییس اداره صمت سرپل ذهاب خبر داد:

تعطیلی واحدهای صنفی گروه مشاغل سطح یک در سرپلذهاب

تعطیلی واحدهای صنفی گروه مشاغل سطح یک در سرپلذهاب
یوسف نظری گفت: واحدهای صنفی گروه مشاغل سطح یک در سرپلذهاب از امروز عصر ساعت 20 بایستی تعطیل شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یوسف نظری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز  با قدردانی از همکاری خوب اصناف و مردم در رعایت محدویت ها و پروتکل های بهداشتی و تبریک گرامیداشت هفته بسیج گفت: حسب تصمیم مدیریت پیشگیری و مبارزه با بیماری ویروسی کووید 19صنوف سطح یک که مشاغل ضروری مردم را تامین می نمایند از امروز عصر ساعت 20 بایستی تعطیل نمایند.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به ارزیابی های ستاد کرونای شهرستان و با تاکید بر اثر بخشی محدویت های شبانه، مقرر شد که کلیه اصناف سطح یک شامل ( فروشگاه های بزرگ، سوپرمارکت ها، مراکز تهیه غذای آماده درهمه نوع فعالیت اعم رستورانها و طباخی که بیرون بر هستند, لبنیات فروشی و همچنین میوه فروشی ها وانت بارهای میوه فروش و سای رصنوف سطح یک ) از تاریخ ۶ آذرماه از ساعت 20شب و یک ساعت قبل از ممنوعیت تردد خودرو تعطیل شوند.

 نظری افزود: ضمانت اجرای این مهم بازرسین ستاد کرونای شهرستان هستند که بر روند اجرای محدویت های جدید شبانه نظارت خواهند کرد.

وی گفت:  با واحدهای متخلف مطابق مقررات قانون نظام صنفی و برابرماده 68 قانون مذکور رفتار و به اداره تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد و پرونده های ارجاعی موضوع یاد شده خارج از نوبت رسیدگی و اجرای حکم خواهد شد.

https://www.dana.ir/1671204
ارسال نظر
نظرات