شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 13:51 منتشر شده در مورخ: 1399/09/07 شناسه خبر: 1671319
رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان:

هیچ راهی برای ملت ما جز حرکت جهادی وجود ندارد/همراهی و مشارکت مردم در این روزها، قابل تقدیر است

هیچ راهی برای ملت ما جز حرکت جهادی وجود ندارد/همراهی و مشارکت مردم در این روزها، قابل تقدیر است
حجت‌الاسلام شفیعی گفت: مروز راهی برای انقلاب اسلامی و ملت ما جزء حرکت جهادی وجود ندارد، امام خمینی نیز اساس استقلال و عزت ملت را در روی پای خویش ایستادن و اتکا به خدا و خود و رد هرگونه وابستگی اعم از سیاسی، اقتصادی و نظامی دانسته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رهیاب، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محسن شفیعی، رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان در مراسم تحویل 30 دستگاه آمبولانس بازسازی شده و افتتاح سایت تعمیرات خودروهای امدادی 115 جنوب غرب کشور، اظهار کرد: امروز راهی برای انقلاب اسلامی و ملت ما جزء حرکت جهادی وجود ندارد، امام خمینی نیز اساس استقلال و عزت ملت را در روی پای خویش ایستادن و اتکا به خدا و خود و رد هرگونه وابستگی اعم از سیاسی، اقتصادی و نظامی دانسته اند.

وی افزود: ان شاءالله بهره وری در جامعه ما افزایش پیدا کند و بتوانیم در خدمت به مردم تلاش بیشتری را انجام دهیم. هیچ نکته ای دلگرم کننده تر از این نیست که برای کمک مردم و رفع مشکلات آن ها یک گامی برداشته شود و ما با توجه به توانایی هایی که در داخل کشور وجود دارد خیلی جلوتر از حال حاضر می توانیم، حرکت کنیم.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین شفیعی بیان کرد: دکتر عقیل زاده از دکتر شریعتی نقل میکردند «آنجایی که عشق فرمان می دهد، محال سر تسلیم فرود می آورد» این جمله را خیلی دوست داشتند و واقعا زمانیکه اراده ای متکی به ایمان، به حرکت درآید هیچ مانعی در مقابل آن نمیتواند مقاومت کند.
 
رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان  عنوان کرد: این را بدانید، از هر آمبولانسی که این عزیزان تامین کردند و هر میزان که خیر به بندگان خدا برسد؛ در ثواب آن شریک هستند. در روایت ها آمده است که هرکس در کار خیری سهیم‌ باشد تا زمان ادامه پیدا کردن آن کار سهیم می باشد بدون اینکه چیزی از آن کسر شود و هرکس جدیدی نیز آمد، او هم سهیم است.
 
وی در پایان بیان کرد: در این روزهایی که محدودیت ها اعمال شده است از مردم  به عنوان یک طلبه صمیمانه تشکر میکنم. انصافا همراهی و مشارکت مردم‌ قابل تقدیر است. امیدوارم خدای متعال به همه ی خدمتگزاران بهداشت و درمان و همه ی مردم عزیز ما این نعمت را عنایت کند که پایان این دوره اعلام شود و قدرتی که خدا به بشریت و انسان داده بر همه ی مشکلات غلبه کند.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1671319
ارسال نظر
نظرات