شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 09:49 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671494
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین:

بدخواهان ایران ذهن‌شان جز ترور کور زاییده دیگری ندارد/جریان علمی کشور قدرتمندتر از تصور دشمنان

بدخواهان ایران ذهن‌شان جز ترور کور زاییده دیگری ندارد/جریان علمی کشور قدرتمندتر از تصور دشمنان
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین گفت: به همت جوانان و دانشمندان متعهد، آمال شوم بدخواهان ایران که ذهن‌شان جز کور زاییده دیگری ندارد، تعبیر نخواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما، ضمن تسلیت و تبریک شهادت دانشمند «محسن فخری‌زاده» به ملت بزرگ ایران اسلامی، اظهار داشت: شهید فخری زاده  از دانشمندان بنام و برجسته کشوری بود که پس از سال ها تلاش فراوان برای صنعت هسته ای و دفاعی میهن اسلامی، بصورت ناجوانمردانه در یک اقدام تروریستی به شهادت رسید.

وی با تاکید بر اینکه راه شهید فخری زاده ها همواره ادامه خواهد داشت، افزود: جریان جهاد علمی در کشور بسیار پرقدرت‌تر از تصور دشمنان این آب و خاک است و به همت جوانان و دانشمندان مومن و متعهد، آمال شوم بدخواهان خبیث ایران که ذهن‌شان جز ترور کور زاییده دیگری ندارد، هرگز تعبیر نخواهد شد.

نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین با بیان اینکه باید انتقام خون پاک این شهید بزرگوار را از جنایتکاران گرفت، تصریح کرد: نهادهای امنیتی باید نسبت به دستگیری و رساندن  عوامل این حادثه تروریستی به اشد مجازات، اقدامات لازم را انجام دهند.

 

انتهای پیام/آ

https://www.dana.ir/1671494
ارسال نظر
نظرات