شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:33 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671539
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری:

دشمنان ایران با ترور شهید هسته ای پوشالی بودن خود را آشکارتر کردند

دشمنان ایران با ترور شهید هسته ای پوشالی بودن خود را آشکارتر کردند
امان الله علیمرادی گفت: دشمن با ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای، شیطنت و خباثت و دشمنی خود را نسبت به پیشرفت کشور، استقلال و سرافرازی ایران و کار آمدی جمهوری اسلامی را سر دست گرفت و زبونی، پستی، عجز و پوشالی بودن خود را آشکارتر ساخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن عرض تسلیت ترور شهید محسن فخری زاده گفت: بار دیگر دست پوسیده ظلم و تعدی دشمنان کینه توز اسلام و انقلاب اسلامی و عزت مردم ایران، به ترور مجاهدی دیگر دراز شد و دانشمند و مجاهد راه اعتلای کلمه الله محسن فخری زاده را با ترور به شهادت رساندند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد:  دشمن با این اقدام، شیطنت و خباثت و دشمنی خود را نسبت به پیشرفت کشور، استقلال و سرافرازی ایران و کار آمدی جمهوری اسلامی را سر دست گرفت و زبونی، پستی، عجز و پوشالی بودن خود را آشکارتر ساخت.

وی با بیان اینکه سرانجام به نصرت الهی ملت ایران با استقامت در راه حق پیروز میدان است، عنوان کرد: فقدان ظاهری این مجاهد بزرگ را به ملت ایران و همه مجاهدان راه اسلام و رهروان راه استقلال و عزت ملت ایران و همرزمان آن دانشمند عزیز و خانواده محترم فخری زاده و مقام معظم رهبری امام خامنه ای تسلیت می گویم.

حجت الاسلام و المسلمین علیمرادی در پایان خاطر نشان کرد: از حضرت حق تعالی، مبیر الظالمین خدای عزیز و جبار، برای این شهید، علو درجات در اعلی علیین و برای آمران و عاملان این جنایت، خذلان و رسوایی و نابودی و سقوط در اسفل السافلین و برای صاحبان مصیبت صبر جمیل و اجر جزیل می خواهم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1671539
ارسال نظر
نظرات