شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:50 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671589
نمایندگان استان مرکزی در واکنش به ترور شهید فخری زاده؛

نام شهید «فخری زاده» توسط بازرسان جاسوس سازمان انرژی اتمی به موساد داده شد/ جوانان غیور ایرانی، اسرائیل را به خاک سیاه خواهند نشاند

نام شهید «فخری زاده» توسط بازرسان جاسوس سازمان انرژی اتمی به موساد داده شد/ جوانان غیور ایرانی، اسرائیل را به خاک سیاه خواهند نشاند
در پی حادثه تروریستی روز گذشته و ترور دانشمند برجسته صنعت هسته ای و دفاعی کشور نمایندگان استان مرکزی نسبت به شهادت دکتر «محسن فخری زاده» واکنش نشان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ بعد از ظهر جمعه ۷ آذرماه عناصر مسلح تروریست دکتر محسن فخری زاده دانشمند برجسته صنعت هسته ای و دفاعی کشور و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را هدف قرار دادند که متاسفانه ایشان در این عملیات تروریستی به شهادت رسیدند.

براساس بیانیه صادر شده از سوی وزارت دفاع که ساعاتی بعد از این حادثه منتشر شد، در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریست ها آقای محسن فخری زاده به شدت مجروح شد و بیمارستان منتقل گردید، متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و این دانشمند بزرگ و مدیر خدوم پس از سالها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

ترور شهید فخری زاده با واکنش‌های داخلی و خارجی بسیاری همراه بود و همچنین کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز واکنش‌های گسترده‌ای به آن داشتند و هشتگ‌های مربوط به شهادت دکتر فخری زاده به سرعت فراگیر شد.

در ادامه واکنش‌ نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی به این حادثه تروریستی و شهادت دکتر محسن فخری زاده آمده است.

 نام شهید فخری زاده توسط بازرسان جاسوس سازمان انرژی اتمی به موساد داده شد

علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت رئیسه مجلس مجلس شورای اسلامی با انتشار توییتی بعد از اعلام خبر شهادت این دانشمند فرهیخته نوشت: 

«شیک پوش های پشت میز مذاکره همان تروریست قاتل دانشمندان هسته ای و سردار شهید ما هستند.

آیا می دانید نام شهید فخری زاده توسط بازرسان جاسوس سازمان انرژی اتمی به موساد داده شد؟!

چرا باید با قاتلان و خبر چینان آنان مماشات کرد؟!!!»

پاسخ این ‎ترورها کِی داده خواهد شد؟

محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب و عضو سابق کمیسیون امنیت ملی در مجلس نهم در توییتی به شهادت شهید فخری زاده واکنش نشان داد، این نماینده مجلس با ذکر آیه شریفه «لَنْ یَجْعَلَ اللَّهُ لِلْکافِرِینَ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ سَبِیلًا» نوشت: «آقای نتانیاهو دوازده سال قبل سجیل بر شما سایه انداخته»

آصفری همچنین متذکر شد: «آقایان ‎سران قوا با پیام تسلیت دادن مشکل جنایات تروریست ها در ایران حل نمی شود! تسلیت را مردم می گویند شما پاسخگو باشید مقصر این ناامنی ها کیست؟ پاسخ این ‎ترورها کِی داده خواهد شد؟‎ فخری زاده و ‎سلیمانی ها به آرزویشان که ‎شهادت بود رسیدند.»

آنهایی که باید اقتدار را حفظ کنند، چشمشان به دست صهیونیست های آمریکا نشین است!

علیرضا نظری نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نیز در واکنش به شهادت این دانشمند برجسته صنعت دفاعی و هسته ای کشور نوشت: « در فضای حقیقی دانشمندان و سرداران این سرزمین را ترور کرده و در فضای مجازی برای بی هویت کردن نسل آینده ایران برنامه ریزی می کنند، حقیقت تلخ ماجرا این است آنهایی که باید اقتدار را حفظ و آینده را تضمین کنند، چشمشان به دست بزدلان بی هویت و صهیونیست های آمریکا نشین است!»

جوانان غیور ایرانی اسرائیل را به خاک سیاه خواهند نشاند

محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در توییتی با اشاره به دست داشتن رژیم جعلی اسرائیل در به شهادت رساندن دانشمند برجسته کشورمان به این حادثه تروریستی واکنش نشان داد و نوشت:

«تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت بزرگ دانشمند هسته ای و دفاعی ایران اسلامی شهید فخری زاده، کشورهای عربی جاهلیت که سهل اند، حتی اگر تمام دنیا هم اسرائیل را به رسمیت بشناسند، جوانان غیور ایرانی اسرائیل را به خاک سیاه خواهند نشاند. این خط و نشان.»

دلباختگان به غرب و دلخوش کنندگان به مذاکره با آمریکای جنایتکار بیدار شوند

محمد سبزی نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز با صدور پیامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت دکتر محسن فخری زاده نوشت: 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ 

هرگز کسانی را که در راه خدا کشته شده اند، مرده مپندار، بلکه زنده اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند

دست جنایتکاری که آلوده به خون پاک  استاد دانشمند شهید محسن فخری زاده( رضوان الله علیه) شد ، بار دیگر خبث باطنی دشمنان جمهوری اسلامی را نشان داد؛  فخری زاده امروز فخر آحاد ملت ایران است .

بیگمان همت دانشمندان و دانش پژوهان انقلابی،‌ این انگیزه‌ی خباثت آلود را ناکام خواهد گذاشت و  خون این شهید مظلوم ، ما را قویتر نموده و  مرگ اسرائیل را نزدیکتر می کند، شهید فخری زاده هرگز از خاطره‌ی این ملت و حافظه‌ی تاریخ ما بیرون نخواهد رفت.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم دلباختگان به غرب و دلخوش کنندگان به مذاکره با آمریکای جنایتکار بیدار شده ، راه شهید فخری زاده را سرلوحه کار خویش قرار دهند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1671589
ارسال نظر
نظرات