شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671596
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

دشمن برای ترور شهید فخری‌زاده باید غرامت سنگینی بپردازد

دشمن برای ترور شهید فخری‌زاده باید غرامت سنگینی بپردازد
مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن برای ترور دانشمند هسته‌ای ایران باید غرامت سنگینی بپردازد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی طاهری امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با محکوم کردن ترور دانشمند هسته‌ای ایران، این حرکت را ناشی از ضعف و زبونی دشمنان نظام اسلامی عنوان کرد و اظهار داشت: همه مسئولان، دولت، مجلس و نیروهای چپ و راست باید چنین اقداماتی را محکوم کنند.

 
وی ترور شهید فخری‌زاده را کار هماهنگ تیم ترور موساد و کشورهای منطقه حامی آمریکا و اسرائیل و آمریکا عنوان کرد و گفت: ترور شهید فخری‌زاده به عنوان شخصیتی تاثیرگذار در نظام اسلامی در خیابان نشان از بزدلی و ضعف دشمنان است و چنین اقداماتی قدرت و هنر خاصی برای بالندگی نیست.
 
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی یادآور شد: هنگامی که سیگنال ضعف از داخل کشور به بیرون مخابره می‌شود موجب می‌شود تا تردید دشمنان به یقین تبدیل شده و چنین اقداماتی انجام شود.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی برضرورت مقابله جدی و با صلابت در برابر چنین اقداماتی تاکید کرد و گفت: نیروهای نظامی و امنیتی باید انتقام سخت بگیرند تا شاهد چنین تحرکاتی از سوی دشمن در داخل کشور نباشیم.
 
طاهری گفت: هنگامی که سیگنال‌های احساس نیاز و وابستگی از سوی برخی مسئولان به دشمن داده می‌شود، بهای سنگینی برای آن پرداخت می‌شود.
 
وی با بیان اینکه انتقام سخت نباید در حد محکومیت چند روزه باشد، ادامه داد: دشمن برای ترور دانشمند هسته‌ای ایران باید غرامت سنگینی بپردازد.
 
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی برضرورت مقاوم کردن اقتصاد و امنیت در کشور تاکید کرد و گفت: نباید از سنگرهای عزت و اقتدار نظام اسلامی یکی یکی عقب‌نشینی کرد بلکه باید با صلابت و اقتدار در برابر چنین حرکت‌های زبون و پستی ایستادگی کرد.
 
طاهری با بیان اینکه پس از انتخابات آمریکا متاسفانه برخی مسئولان موضوعاتی همچون بازگشت به برجام و روند رسمی اعتماد سازی را به دشمن مخابره کردند، گفت: دموکرات‌ها و جمهوری خواهان دو روی یک سکه هستند که هیچ اعتمادی به آنها نیست.
 
وی یادآورشد: بایدن همچون دست چدنی با روکش مخملی است که نباید به او و تیم همراهش اعتماد کرد بلکه باید در برابر دشمن، پاسخ دندان شکن داشت.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی ترور شهید فخری‌زاده را ناشی از عدم توجه به نفوذی‌ها در داخل کشور عنوان کرد و گفت: در چنین اقداماتی دست نفوذی‌ها دیده می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1671596
ارسال نظر
نظرات