شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:23 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671687
رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان:

ترور شهید فخری‌زاده برگ دیگری از اسناد جنایت رژیم منحوس صهیونیستی است

ترور شهید فخری‌زاده برگ دیگری از اسناد جنایت رژیم منحوس صهیونیستی است
شهباز حسن پور گفت: شهادت دکتر محسن فخری‌زاده رضوان الله علیه، سخت و جانکاه بود، آنچه که رخ داد، برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی است که رژیم منحوس صهیونیستی با افتخار خودش را پرچم‌دار آن می‌داند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهباز حسن پور رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در گفتگو با پایگاه خبری صبح زاگرس، گفت: کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی شود، خداوند حالشان را نیکو می گرداند و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، ماوا می دهد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان افزود: شهادت دکتر محسن فخری‌زاده رضوان الله علیه، سخت و جانکاه بود، آنچه که رخ داد، برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی است که رژیم منحوس صهیونیستی با افتخار خودش را پرچم‌دار آن می‌داند.

حسن پور در ادامه گفت: شهید محسن فخری زاده، رییس سازمان پژوهش و نواوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مجاهد عرصه جهاد علمی و خودکفایی در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر با برکت خود منشا خدمات فراوانی شده بود.

وی گفت: یقیناً قطار حرکت کشور عزیز ایران به سمت پیشرفت و فتح قله‌های افتخار علمی، متوقف نخواهد شد و جوانان دانشمندی که همچون فخری‌زاده‌ها، علیمحمدی‌ها، رضایی‌نژادها، احمدی‌روشن‌ها و شهریاری‌ها در عرصه علم و دانش در حال فعالیت هستند، نخواهند گذاشت تا علم بر زمین بماند و به اذن الهی، این پرچم را بر قله افتخار نصب خواهند کرد.وی در پایان افزود: اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به فرمانده معظم کل قوا مد ظله العالی، همکاران ایشان و خانواده گرانقدر آن شهید و مردم شهید پرور و همیشه در صحنه ایران از خداوند متعال  برای روح بلند ایشان علو درجات را مسالت می کنم.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1671687
ارسال نظر
نظرات