شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 19:25 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671742
مرهمی بر داغ کرونا در گچساران؛

تداوم رزمایش کمک مومنانه در بام نفت ایران+تصاویر

تداوم رزمایش کمک مومنانه در بام نفت ایران+تصاویر
رزمایش کمک مومنانه همزمان با نیمه شعبان در شهرستان گچساران آغاز شد،با این‌حال ادامه رزمایش کمک مومنانه و همدلی با نیازمندان به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گچساران همچنان ادامه دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس پس از گذشت هفت ماه از آغاز رزمایش همدلی و کمک مومنانه، برگزاری این رزمایش در شهرستان نفتخیز گچساران کماکان ادامه دارد و به نظر می‌رسد همچنان باید شاهد همدلی میان مردم، سپاه، بسیج و گروه‌های جهادی برای توزیع بسته‌های معیشتی در بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از شیوع کرونا در این شهرستان باشیم.

هرچند رزمایش کمک مومنانه همزمان با نیمه شعبان در شهرستان گچساران آغاز شد با این‌حال ادامه رزمایش کمک مومنانه و همدلی با نیازمندان به همت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گچساران همچنان ادامه دارد.

سید علی اصغر نورایی نسب،فرمانده سپاه ناحیه گچساران در خصوص اقدامات انجام شده در این رزمایش گفت:پیرو تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز نیمه شعبان مبنی بر رزمایش کمک مومنانه،تاکنون 9 هزار و 700 بسته معیشتی ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان بین نیازمندان توزیع شده است.

 وی افزود:بنابراین امروز بازهم با توزیع یکهزار بسته معیشتی به طور رسمی شاهد ادامه رزمایش کمک های مومنانه ناحیه مقاومت بسیج گچساران هستیم که این بسته‌ها شامل برنج، روغن، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، سویا و گوشت قرمز است.

نورایی نسب درادامه تصریح کرد:ان شاءالله در مراحل بعدی نیز تمامی نیازمندان و جامعه هدف شناسایی شده شهرستان تحت پوشش این بسته های حمایتی قرار خواهند گرفت.

وی اضافه کرد: بنابراین در راستای کمک های مومنانه نیز تاکنون یکهزار بسته اقلام آموزشی ، کمک آموزشی و لوازم التحریر بین دانش آموزان خانواده های نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از کرونا توسط ناحیه مقاومت بسیج شهرستان توزیع شده است.

براین اساس،رهبر انقلاب اسلامی در پیام نیمه شعبان مبنی بر کمک مومنانه و رزمایش همدلی به اقشار آسیب دیده در جریان کرونا،تاکید کردند و در همین راستا طرح کمک مومنانه به منظور کمک به اقشار آسیب‌پذیر اقتصادی ناشی از ویروس کرونا و نیازمندان این شهرستان با مشارکت بسیج ناحیه گچساران، موسسات خیریه،موکب های اربعین،هیات های مذهبی و گروه های جهادی از نیمه شعبان در این شهرستان کلید خورد که همچنان توسط ناحیه مقاومت بسیج گچساران ادامه خواهد داشت.

تصاویر تکمیلی: 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1671742
ارسال نظر
نظرات