شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 16:21 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671795
واکنش دو نماینده البرز در مجلس به ترور شهید فخری‌زاده؛

دانشمندان جوان علم شهدای هسته‌ای را به دوش می‌کشند/ موساد در فکر تعرض و ترور؛ آقایان در خواب مذاکره با بایدن!

دانشمندان جوان علم شهدای هسته‌ای را به دوش می‌کشند/ موساد در فکر تعرض و ترور؛ آقایان در خواب مذاکره با بایدن!
به دنبال ترور شهید هسته ای کشورمان، محسن فخری زاده، علی حدادی و مهدی عسگری نمایندگان البرز در مجلس شورای اسلامی نسبت به این جنایت آمریکا و صهیونیست واکنش نشان دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، به دنبال ترور شهید هسته ای کشورمان، محسن فخری زاده، 2 نماینده استان البرز در مجلس شورای اسلامی نسبت به این جنایت آمریکا و صهیونیست واکنش نشان دادند.

 
 
در پیام توئیتری علی حدادی نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان و سخنگوی کمیسیون داخلی مجلس آمده است؛  اقدام خباثت آلود صهیونیست‌ ها و استکبار جهانی در ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند برتر صنعت هسته ‌ای که از یادگاران دوران دفاع مقدس نیز بودبار دیگر ذلت، کینه و دشمنی آمریکای جهان خوار و رژیم غاصب صهیونیستی را نمایان کرد. قطعا جوانان انقلابی و دانشمند پرچم ایشان را بر دوش خواهند کشید و درس عبرتی بزرگ به دشمنان خواهند داد.
 
 
همچنین مهدی عسگری نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت؛ انفعال و عقب نشینی دولت غربگدا بلایی بر سر کشور آورده که نه چرخ اقتصاد میچرخد، نه هسته ای. نه حاج قاسم داریم و نه دکتر محسن فخری زاده فخر صنعت هسته ای. موساد تا نطنز و تهران تعرض می کند و آقایان در خواب مذاکره با بایدن. دولت هم کوتاه بیاید مجلس کوتاه نمی آید. از انتقام سخت چه خبر؟
 
شهید محسن فخری زاده عصر دیروز جمعه  توسط تروریست های کوردل در آبسرد تهران به شهادت رسید.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1671795
ارسال نظر
نظرات