شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:19 منتشر شده در مورخ: 1399/09/08 شناسه خبر: 1671858
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل:

تداوم راه شهید فخری زاده ها، تنها راه نابودی دشمن صهیونیستی آمریکایی کشور است

تداوم راه شهید فخری زاده ها، تنها راه نابودی دشمن صهیونیستی آمریکایی کشور است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با بیان اینکه ترورهای امروز نتیجه دل بستن به مذاکرات نمایشی است، گفت: امروز همگان درک کرده اند که دشمن صهیونیستی آمریکایی ما تنها از راه جهاد ، مبارزه و تداوم راه شهید سردار سلیمانی ها و فخری زاده ها نابود شدنی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  اسحق رسولی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در گفتگو باسبلان ما ،  با بیان اینکه دست جنایتکار دشمن صهیونیستی آمریکایی، بار دیگر با ترور ناجوانمردانه، دانشمندی جهادگر و انسانی عارف و خدوم ملت را از ما گرفت،گفت: شهید والا مقام دکتر محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و استاد فیزیک هسته ای دانشگاه امام حسین(ع) و جزو پنج ایرانی لیست پانصد نفره قدرتمندترین افراد جهان درنشریه فارن پالیسی بود که دست اهریمن وجود وی را برنتافت و وی را به شهادت رساند.

وی با بیان اینکه دشمنان کوردل بیش از 40 سال است که در خیال خام خود با ترور شخصیت های مجاهد و نوابغ این ملت می خواهند چراغ الهی را در این کشور خاموش کنند، گفت: ما ملت امام حسین (ع) و شهادت هستیم و اراده خداوند بر این است که این نور هر روز پر فروغ تر و عالم گیرتر شود. 

رئیس دانشگاه آزاد اردبیل در ادامه سخنان خود به تبیین ابعاد ترور دانشمند هسته ای کشورمان پرداخت و گفت: جریان فاش کردن هویت دانشمندان هسته ای کشور از سوی مبادی رسمی و سازمان های بین المللی  در چند سال اخیر ایحاب می کند تا ضمن بازنگری در سیستم های فوق ، اقدامات پیشگیرانه و مراقبتی بیشتری از دانشمندان کشور انجام شود.

وی  به عناصر سست عنصر داخلی نیز اشاره کرد و گفت: این عناصر امروز باید به اندازه کافی درس عبرت گرفته باشند که دشمن صهیونیستی آمریکایی ما تنها از راه جهاد و مقاومت و پیمودن راه شهید سردار سلیمانی ها  و فخری زاده ها نابود شدنی است و دل به مذاکرات نمایشی نبندند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در ادامه سخنان خود از سکوت مجامع بین المللی و کشورهای داعیه حقوق بشر در مقابل تروریسم دولتی صهیونیستی آمریکایی انتقاد کرد و گفت: این درحالی است که تمام ملت های آزادیخواه در سراسر جهان اقدامات تروریستی را محکوم می کنند.

وی در بخش پایانی سخنان خود بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی را در خصوص ترور و به شهادت رساندن دانشمندان کشور را  یادآور شد و گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز زمان بزن در رو گذشته است و بزودی دشمنان انقلاب اسلامی پاسخ جنایات خود را دریافت خواهند کرد.

رسولی خاطرنشان کرد: جامعه علمی و دانشگاهی  کشور امروز عهدی استوار با دانشمندان شهید و شهیر خود خواهند بست تا راه پرعزت و افتخار آنها را بیش از گذشته محکم و استوار ادامه دهند. راهی که یأس و نابودی دشمنان و سربلندی نظام چمهوری اسلامی ایران را رقم خواهد زد..

 

انتهای پیام/ ج

 

https://www.dana.ir/1671858
ارسال نظر
نظرات