شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 09:08 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1671944

صنعاء: آمریکا مادر تروریسم است

صنعاء: آمریکا مادر تروریسم است
وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن با تاکید بر اینکه آمریکا باعث و بانی اکثر جنگ‌های دنیا و نابودی ملت‌هاست، از همه آزادگان جهان خواست تا شعار «آمریکا، مادر تروریسم» را ترویج دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «ضیف الله الشامی» وزیر اطلاع رسانی در دولت نجات ملی یمن و یکی از رهبران جنبش انصار الله روز شنبه در توییتر نوشت، آمریکا مادر تروریسم است.

الشامی در توییت خود گفت: «آمریکا مادر تروریسم و سازنده آن است. این آمریکاست که کشورها و ملت‌ها را به بهانه آن نابود کرده است.»
 
او افزود: «این آمریکا بود که جنگ علیه یمن را از پایتخت خود اعلام کرد. این آمریکاست که یمنی‌ها را با بمب‌های خود قتل عام می‌کند و عناصر القاعده و داعش در صف آمریکا با یمنی‌ها می‌جنگند.»
 
وزیر اطلاع رسانی دولت نجات ملی یمن گفت: «این آمریکا بود که عراق را اشغال کرد و عراقی‌ها را کُشت و بذر عناصر تکفیری را در این کشور کاشت. آمریکا حامی نخست اسرائیل در همه جرایمی است که این رژیم طی شصت سال در حق فلسطینی‌ها مرتکب شده است. این آمریکاست که تاریخ آن مملو از جنگ‌هاست و نام خود را با خون ملت‌ها لکه دار کرد.»
 
الشامی از همه آزادگان جهان خواست با شرکت در کمپین فضای مجازی یمنی‌ها،، جنایات تروریستی آمریکا را در دنیا رسوا کنند.
 
رسانه‌ها و گروه‌های مردمی یمن از فعالان فضای مجازی در جهان و  به ویژه منطقه دعوت کردند تا  از شامگاه شنبه شعار #آمریکا_مادر_تروریسم را در توییتر هشتگ کنند.
 
«امریکا_أم_الارهاب» و «USMotherOfTerrorism»  به زبان عربی و انگلیسی شعاری است که قرار است از شامگاه شنبه در فضای مجازی هشتگ شوند.
 
انتهای پیام/
منبع: فارس
https://www.dana.ir/1671944
ارسال نظر
نظرات