شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 10:29 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1671948
استاندار اردبیل:

مشارکت مردم اردبیل در طرح شهید سلیمانی قابل تحسین است

مشارکت مردم اردبیل در طرح شهید سلیمانی قابل تحسین است
استاندار اردبیل گفت: مشارکت و همکاری مردم با بسیجیان در غربالگری و بیماریابی طرح شهید سلیمانی قابل تقدیر و تحسین است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان ما، اکبر بهنام جو در جلسه طرح شهید سپهبد سلیمانی اظهار داشت: استان اردبیل به عنوان اولین استان ،اجرای طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را تعهد کرده و تا به حال اقدامات بسیار خوبی از سوی پایگاه های بسیج و همکاری مردم شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه بسیج علاوه بر سیستم دفاعی در حوزه سلامت نیز همکاری خوبی با سایر دستگاه ها داشته است، افزود: این طرح در مرکز استان با فرماندهی سپاه حضرت عباس(ع) در شهرستان ها با فرماندهی ناحیه و همکاری فرمانداران انجام می گیرد که امیدواریم به نتیجه قابل قبولی دست یابیم.

استاندار اردبیل گفت: طبیعت مشارکت مردم با اکیپ های غربالگری در محلات علاوه مساله بهداشتی و درمانی قطعا مساله امنیتی را تقویت می کند و این کار به تحکیم جایگاه بسیج در محلات را سبب می شود.

بهنام جو با اشاره به اینکه بسیجیان علاوه بر تقویت سیستم بهداشتی باید در رابطه با مشکلات حاشیه ای و تامین امنیت محلات تلاش کنند، بیان کرد: گاهی مواقع اخلال نظم و امنیت از محلات برنامه ریزی می شوند و اینکه طرح خانه به خانه می تواند حرکات دشمنان را در این مورد خنثی کند.

وی با اشاره به اینکه به منظور قطع زنجیره ویروس کرونا همه باید احساس مسوولیت داشته باشند، تصریح کرد: این طرح با بیماریابی و غربالگری خانه به خانه می تواند کمک بسیاری به کادر درمان داشته باشد.

استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود ضمن محکوم کردن اقدامات دشمنان در رابطه با ترور دانشمند هسته ای و عرض تبریک و تسلیت شهادت شهید فخرزاده به رهبر انقلاب و مردم ایران، تصریح کرد: اقدامات کور دلان و تروریست ها نشان از شکست آنها در جبهه های مختلف را نشان می دهد و آنها برای کشور گشایی در خاورمیانه و کشورهای اسلامی را شروع کرده بودند که از سوریه، عراق و سایر کشورها بیرون رانده شدند.

بهنام جو تصریح کرد: این کور دلان بارها از دانشمندان و رزمندگان اسلام شکست خورده اند و امروزه چاره ای جز شمشیر از پشت زدن ندارند و قطعا نتیجه این اقدامات ناشایست خود را بار دیگر خواهند دید.

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1671948
ارسال نظر
نظرات