شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:03 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1671963
گافِ تازه رسانه‌های بیگانه؛

انتشار تصویر فرهنگی گلستانی به جای دیپلمات دستگیر شده در بلژیک

انتشار تصویر فرهنگی گلستانی به جای دیپلمات دستگیر شده در بلژیک
رسانه‌های بیگانه و برخی از رسانه‌های داخلی در فضای مجازی تصویر فرهنگی گلستانی را به جای دیپلمات دستگیر شده در بلژیک انتشار دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ روز جمعه هفتم آذرماه نوبت دادگاه نمایشی دیپلمات ایرانی« اسدالله اسدی» در کشور بلژیک بود.

ضد انقلاب در نشر خبر بازداشت و دادگاهی‌کردن اسدی در بسیاری از موارد تنها به جستجوی اینترنتی بسنده کرده است و در اقدامی ناشیانه تصویر یک فرهنگی را به جای دیپلمات بازداشت شده در بلژیک در فضای مجازی انتشار داده است.

لازم به توضیح است، در سال ۹۷ در پی بازداشت اسدالله اسدی در سایت  کلاس بیست با "علیرضا حسنی" فرهنگی و کارشناس مسائل سیاسی، گفتگویی انجام شد.

در آن گفتگو که با تیتر "یک کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد؛اسدالله اسدی قربانی امتیازدهی دولت برای برجام نشود/ وزارت خارجه جدی و شفاف پیگیری کند " در 30 مهرماه 97 منتشر شده بود ضمن محکومیت این رفتار دولت بلژیک از مسئولین وزارت امور خارجه خواسته شده بود جهت آزادی ایشان پیگیری های دیپلماتیک را به عمل آورند اما دشمنان که بارها بی خردی خود را اثبات کردند در یک گاف آشکار تصویر نویسنده این مقاله را به جای تصویر اسدی در فضای مجازی انتشار دادند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1671963
ارسال نظر
نظرات