شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 10:14 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1671989

رونمایی از نخستین مجله تخصصی و تمام هوشمند گلف کشور

رونمایی از نخستین مجله تخصصی و تمام هوشمند گلف کشور
از نخستین مجله تخصصی و تمام هوشمند گلف کشور با حضور رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک رونمایی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، از نخستین مجله تخصصی و هوشمند گلف کشور با حضور صالحی‌امیری، رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک و مسئولان فدراسیون گلف رونمایی شد.

صالحی امیری که به صورت وبینار در این مراسم حضور داشت، اظهار کرد: به دلیل رعایت پروتکل ها به صورت وبیناری حاضر شدم و پوزش من را از عدم حضورم بپذیرید. امیدوارم شرایط به حالت قبلی برگردد. صمیمانه از فدراسیون که در حال فعالیت های جدی هستند تشکر میکنم. گلف برنامه محور است و این باعث افتخار است. ورزش ایران و همه فدراسیون ها باید از اتاق فکر برخوردار باشند و گلف هم جلودار در این زمینه است.
 
وی تاکید کرد: مجموعه گلف رو به جلو است و از این فدراسیون حمایت می کنیم. مهم ترین نیاز ورزش اجتماعی شدن آن است. باید گلف نیز اجتماعی شود. در متن جامعه تبلیغ گلف به عنوان یک نیاز باید احساس شود. گلف جذاب است و می تواند باعث نشاط اجتماعی شود.
 
وی افزود: این رشته کم هزینه است و میتواند باعث رشد نشاط اجتماعی شود. برای گلف یک برنامه ١٠ ساله بنویسید تا روند رو به رشد شما ادامه داشته باشد. کمیته و وزارت ورزش هم از شما حمایت می کند. 
 
کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: از این اقدام فرهنگی تشکر میکنم. فدراسیون گلف تحولات خوبی داشته و نشان از برنامه محور بودن فدراسیون است.
 
 عضو هیئت رئیسه فدراسیون و معاون پشتیبانی نهاد ریاست جمهوری نیز در این مراسم گفت: گلف می تواند با کمک وزارت ورزش و کمیته به عنوان یک رشته موفق در ورزش ایران معرفی شود. رسانه ها نیز می توانند برای رسیدن به این مهم به این رشته کمک کنند و رونمایی از نشریه تخصصی گلف کار ارزشمندی بود.
 
عزیزی رییس فدراسیون نیز در این مراسم گفت: امروز روز بزرگی برای این رشته است ورسانه همیشه یار و یاور ما بوده است. فدراسیون با همه ظرفیت های خود به دنبال همگانی کردن این رشته است.
 
در این مراسم کارت افتخاری خبرنگاری به صالحی امیری و سعیدی اهدا شد. این مجله به عنوان پرتیراژترین نشریه ورزشی کشور با یک میلیون نسخه الکترونیکی و ٢٠٠٠ نسخه چاپی کار خود را آغاز کرده است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1671989
ارسال نظر
نظرات