شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 13:57 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672003
فرماندار تاکستان قزوین اعلام کرد؛

توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند تاکستانی

توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند تاکستانی
رضا طاهری گفت: اجرای رزمایش کمک مومنانه و توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا از جمله اقدامات ستاد مقابله با کرونای شهرستان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا طاهری،فرماندار تاکستان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص مقابله با کرونا در شهرستان تاکستان اظهار کرد: اقدامات انجام شده در دو حوزه طرح جامع محدودیت‌ها و نظارت محله محور صورت گرفته است.

وی افزود: از ابتدای شروع طرح جامع محدودیت‌ها نیروی انتظامی و راهور در سه نقطه از شهر مستقر شده و از ورود خودروهای غیربومی به داخل شهر جلوگیری کرده که در همین راستا تمام ورودی‌های فرعی مسدود شد.

فرماندار تاکستان در ادامه تصریح کرد: نظارت روزانه توسط گشت بازرسی در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در ادارات و بانک‌ها، جمع آوری دستفروشان، ممنوعیت برپایی روز بازارها، برخورد با برگزارکنندگان مراسم عروسی در سطح شهرستان با هماهنگی مقام قضایی، برگزاری روزانه ستاد کرونای شهرستان، حضور پرسنل راهور در مرکز مانیتورینگ شهرداری و رصد ترددها از جمله اقدامات ستاد کرونای شهرستان بوده است.

طاهری بیان کرد: جریمه ۱۶۹ خودرو از ابتدای طرح تا کنون، ایجاد نقاهتگاه برای بستری و قرنطینه بیماران کرونایی در دانشگاه آزاد هم از دیگر فعالیت‌های انجام شده است.

پلمب ۸۳ واحد متخلف صنفی در تاکستان

این مقام مسئول از تشکیل قرارگاه شهید سلیمانی با مشارکت سپاه، شبکه بهداشت، تبلیغات اسلامی و هلال احمر خبر داد و افزود: ۱۱۰ پایگاه در سطح شهرستان با حضور  25هزار نفر تشکیل شده که نسبت به شناسایی بیماران در محلات شهرها و روستاها اقدام می‌کنند.

وی به استمرار طرح آمران سلامت اشاره کرد و گفت: آمران سلامت در مراکز پرتردد شهر مستقر شده و نسبت به توزیع ماسک در صورت عدم استفاده شهروندان از ماسک و توصیه به رعایت دستورالعمل های بهداشتی اقدام می‌کنند.

فرماندار تاکستان از تشکیل هشت تیم بازرسی با حضور اداره صمت، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان خبر داد و گفت: از زمان شروع طرح ۸۳ واحد متخلف پلمب شدند و سه هزار مجوز تردد برای واحدهای صنعتی، کشاورزی و مشاغل ضروری پس از بررسی مدارک صادر شده است.

طاهری عنوان کرد: اجرای رزمایش کمک مومنانه و توزیع بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا از دیگر اقدامات ستاد مقابله با کرونای شهرستان است.

فرماندار تاکستان در پایان از همه اعضای ستاد به ویژه نیروی انتظامی، سپاه، شبکه بهداشت، اداره صمت، بسیج، ادارات و تمام نهادهای عضو ستاد به دلیل همراهی و همکاری خوب با ستاد کرونای شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1672003
ارسال نظر
نظرات