شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:50 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672032
چهره روتوش‌شده آمریکا برملا شد؛

دولت با سانسور عنوان "دانشمند هسته‌ای"، چشم به مذاکره با بایدن دارد/ دلدادگی غربگرایان داخلی به دشمن قسم‌خورده مایه تاسف است

دولت با سانسور عنوان "دانشمند هسته‌ای"، چشم به مذاکره با بایدن دارد/ دلدادگی غربگرایان داخلی به دشمن قسم‌خورده مایه تاسف است
در روزهایی که ایران سرمایه های بزرگی چون شهید فخری زاده را از دست می دهد، آنچه تاسف برانگیز است ولع و عطشی است که برخی از مسئولان برای برقراری رابطه دوستانه با دشمنان قسم خورده دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر البرز در گفتگو با تیتریک گفت: خبر شهادت یکی از قدرتمندترین مردان جهان، دانشمند نامی و هسته ای بلکه پدر هسته ای ایران اسلامی اگرچه تلخ است و دل های مؤمنین و انقلابیون و ایرانیان اصیل را جریحه دار کرده است ولی پلیدی و خواری دشمنان را بیشتر نشان داد.

حجت الاسلام محمد علی فتحی ادامه داد: شهادت محسن فخری زاده بطلان اندیشه کسانی که موفقیت و پیروزی کشورمان را در عرصه های مختلف به ارتباط و مذاکره با دشمنان گره زده بودند را رقم می زند.

وی افزود: پروژه نابودی توان هسته ای کشور که از زمان دولت تدبیر و امید به بهانه آشتی با جهان و از بین رفتن سایه جنگ و ... به وجود آمد با تروردانشمندان هسته ای کشورعملیاتی شد. با اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی اندیشه دم کدخدابینی را موهوم و پست نشان داد، ولی عده ای از مسئولین کشور و مرفهین بی درد و بی دغدغه را بیدار نکرد و لذا می بینیم که با افزایش ناکارآمدی مدیریتی در حوزه اقتصاد، فشار مضاعف را بر مردم آوردند تا بتوانند با ایجاد نارضایتی مردم از نظام، پروژه مذاکره و تسلیم را به سرانجام برسانند.

این کارشناس تصریح کرد: تدبیر خردمندانه رهبری معظم انقلاب امام خامنه ای مدظله با طرح رزمایش مواسات و همدلی و فعالیت خالصانه بسیجیان غیور وجامعه ولایی کشور در این خصوص، جلوی فتنه گران و بهانه تراشان را گرفت.

حجت الاسلام فتحی گفت: در این بین حمله بیولوژیکی با ویروس کرونا به کشورمان و با پوشش جهانی کردن آن را نمی توان جزوی ازپروژه ایران ستیزی استکبار جهانی ندانست. خصوصا عدم همکاری ستاد ملی کرونا با فعالان طب سنتی و اسلامی در رویارویی با کرونا را نمی توان جدای از این پروژه دانست.

وی ادامه داد: شهادت دانشمند هسته ای والا مقام هسته ای کشورمان را می توان از این جهت که مهر نهایی بر بطلان اندیشه مذاکره با استکبار جهانی باشد را مایه رحمت دانست البته اگر مسئولین دلداده به آمریکا از خواب برخیزند و الا اگر تعمدی بر عدم بیداری باشد، ضایعه و مایه تأسف است.

این کارشناس خاطر نشان کرد: جا دارد این سؤال طرح شود که سیستم اطلاعاتی و امنیتی کشور چرا از وجود تروریست ها و سلاح ها و فعالیت آنان اطلاع نداشته است و نمی توان پذیرفت که در کشور عزیزمان دشمن در یک آن، نیروهای نفوذی خود را گذاشته باشد! قطعا پل های ارتباطی دشمنان در داخل کشور اگر رصد لحظه ای نشود، امکان درز اطلاعات و پیرو آن، به وجود آمدن ترورهای مشابه رقم خواهد زد. کوتاهی کسانی که وظیفه تأمین امنیت دانشمندان کشورمان را بر عهده دارند قابل بخشش نیست.

حجت الاسلام فتحی گفت: نکته عجیبی که در ساعات اولیه شهادت فخری زاده به چشم می خورد، عدم تصریح به عنوان دانشمند هسته ای توسط برخی مسئولین دولتی و جریان غرب گرا و لیبرال در کشور است. شاید دلیل این کار این باشد که اگر به این نکته اذعان شود، آنان که با طرح مذاکره مجدد و ادامه برجام با جو بایدن به دنبال دادن امتیاز مجدد و آن هم تعطیلی هسته ای و تسلیحاتی کشور بودند، به اهدافشان نخواهند رسید.

وی ادامه داد: هماهنگی شهادت سرباز اسلامی فخری زاده با سالگرد ترور شهید شهریاری و نیز تبادل زندانیان ایرانی و تبعه خارجی نیز نشان از یک برنامه ریزی دقیق برای انجام ترور شهید والا مقام بوده است.

دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان تصریج کرد: اگر انتقام سخت صرفا در حد رجز باشد و با برنامه بدان پرداخته نشود، می توان صرفا مضحکه آفرین باشد.

این کارشناس افزود:  بزرگترین انتقام سخت از دشمنان و عاملان و حامیان و دوستداران ترور شهید فخری زاده و امثال ایشان، دور کردن دلدادگان به غرب و شرق و استکبار جهانی از ارکان نظام اسلامی و خدمت صادقانه به مردم آن هم با تکیه بر توان ملی و روحیه انقلابی است.

وی گفت: نکته مهم دیگر اینکه شهید فخری زاده با آن روحیه انقلابی به دنبال رساندن واکسن کرونا به مرحله انسانی بود که امید موفقیت آن می رفت. ممکن است ترور وی نه به خاطر هسته ای بودن ایشان بلکه به جهت اینکه به دنبال کشف واکسن کرونا بود، اتفاق افتاده باشد.

حجت اسلام فتحی در خاتمه خاطر نشان کرد: اگر واکسن کرونا توسط وی به مرحله نهایی می رسید می توانست پروژه کروناهراسی را در جهان متوقف کند که در این صورت پیروزی بزرگ را برای کشورمان از حیث فرهنگی و اقتصادی به ارمغان می آورد؛ به امید روی کار آمدن دولت اسلامی که اعتماد به دشمن ندارد و خدمت به مردم را محور کار خود می داند.

شهادت دانشمندان و سرداران ایرانی برملاکننده چهره روتوش شده استکبار جهانی است

معاون فرهنگی بنیاد بین المللی غدیر البرز در گفتگو با "تیتریک" گفت: شهادت دانشمندان و سرداران ایرانی برملاکننده چهره روتوش شده استکبار جهانی است ، دشمنانی که در طول تاریخ بارها دشمنی خود را به اثبات رسانده اند.

حجت الاسلام سید رضا موسوی ادامه داد: اما آنچه تاسف برانگیز است ولع و عطشی است که برخی از مسئولان برای برقراری رابطه دوستانه با چنین دشمنان قسم خورده دارند.

وی افزود: حکایت آمریکا طبق فرمایش مقام معظم رهبری، حکایت دستکش مخملی و دست و پنجه چدنی است که بارها پیکر مردان و زنان این سرزمین را مجروح ساخته که چهره حقیقی و منحوسشان برای مردم این سرزمین آشکار شده است اما برخی همجنان دل به تصویرلبخندهای سرد مغرضانه و مبغضانه در کاخ سفید دوختند در حالی که حضرت امام(ره) فرموده اند، هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید.

این کارشناس تصریح کرد: نه آنکه با دل بستن به وقایع انتخاباتی آمریکا و وعده های پوشالی آنان کودکانه و ساده لوحانه منتظر غروب مشکلات و گرفتاری های ملت شریف ایران باشند.

حجت الاسلام موسوی ادامه داد: اما خطاب آخر به همه دشمنان داخلی و خارجی این سرزمین آریایی و شیعه خانه اهل بیت عصمت و طهارت (ع) نثار جان در مسیر آرمانها و ارزشهای آرزوی هر ایرانی مسلمان است، و از هر قطره خون شهیدی هزاران سردار متولد خواهد شد، إِنَّ الْعَاقِبَةَ لِلْمُتَّقِینَ که عاقبت نیکو از آن متقین خواهد بود.

استکبار جهانی و ایادی آن بار دیگر چهره شقی خود را نمایان نمودند

البته حوزه علمیه خواهران استان البرز نیز با انتشار بیانیه ای شهادت محسن فخری زاده را تسلیت و عاملان این ترور را محکوم کردند: والذین هاجرو فی سبیل الله ثم قتلو او ماتوا لیرزقهم رزقاً حسناً و انّ الله لهو الخیر الرازقین

بار دیگر استکبار جهانی و ایادی آن چهره شقی خود را نمایان نمود و عده ای از بهترین بندگان صالح خدا را به شهادت رساند؛ امروز جبهه مقاومت خار چشم دشمنان شد و زمینه نابودی استکبار را در منطقه فراهم کرد.

شهادت دانشمند هسته ای ایران دکتر محسن فخری زاده آینده را روشن و سقوط دشمن را قطعی کرد.

فقدان مدافع و سرباز حریم مقدس سرزمین اسلام سخت است اما به یقین این شھید سرافراز میھن اکنون به پاس مجاهدت مخلصانه در مسیر صیانت از کیان مام میهن "عند ربھم یرزقون" است.

ما خدمتگذاران نظام مقدس جمھوری اسلامےدر مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان "البرز" ضمن عرض تبریک و تسلیت شھادت این سرباز رشید اسلام به محضر بقیة الله و محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامے و خانواده این شھید بزرگوار و سایر همرزمان این شهید والا مقام از درگاه حضرت احدیت مسألت می نماییم تا به حرمت خون پاک شهدا این عزیز را جلیس و همنشین مولای متقیان قرار دهد و بر درجات او بیافزاید.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1672032
ارسال نظر
نظرات