شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672049
یکی از معین‌های اقتصادی مشهد:

بازاریابی محصولات یکی از بزرگترین مشکلات معین‌های اقتصادی است

بازاریابی محصولات یکی از بزرگترین مشکلات معین‌های اقتصادی است
بادیانی گفت: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات معین‌های اقتصادی، بازاریابی محصولات است لذا درخواست داریم تا با آرام شدن وضعیت کرونا و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی نمایشگاهی جهت ارائه و معرفی محصولات معین‌های اقتصادی دایر شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباسعلی بادیانی، یکی از معین‌های اقتصادی مشهد در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: از ابتدای شروع طرح مثلث اقتصادی در خراسان رضوی، این طرح با فراز و فرودهایی مواجه بوده است، حال اگر فرض کنیم که این طرح در استان اجرایی نمی‌شد، آیا اشتغال‌زایی، رشد اقتصادی و اقدامات عمرانی صورت نمی‌گرفت؟ قطعاً این اتفاق‌ها می‌افتاد اما با اجرای طرح مثلث اقتصادی این اتفاقات با نظم تر، مردمی‌تر و بر پایه اقتصادی مردمی در حال انجام است.

وی افزود: در واقع در این طرح ما به معین‌های اقتصادی گفته‌ایم شما جلو بروید و اشتغال‌زایی انجام دهید، ما از شما حمایت می‌کنیم اما به شرطی که معین اقتصادی فرهنگی مسئولیت اجتماعی خود را در قبال مشکلات جامعه بپذیرید و در حل آن‌ها کوشا باشد که یکی از بزرگ‌ترین این مشکلات، مشکل اشتغال است.

بادیانی با اشاره به اینکه معین اقتصادی فرهنگی یک عنصر طلایی پیشرفت است در حوزه کارآفرینی اجتماعی که کمک می‌کند به رفع مشکلات و موانع در مقابل کارآفرینان برای توسعه اقتصادی فرهنگی استان، تصریح کرد: مسئولان استانی و معین‌های اقتصادی باید تمام تلاش خود را انجام دهند که طرح مثلث اقتصادی پیشرفت داشته باشد و شکست نخورد.

مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌‎های بخش مرکزی شهرستان مشهد خاطر نشان شد: در حال حاضر معین‌های اقتصادی این نگرانی را دارند که با تغییر استاندار، سیاست‌های اقتصادی استانداری نیز تغییر کند و طرح مثلث اقتصادی رها شود اما با توجه به صحبت‌های معاون اقتصادی استاندار و آقای معتمدیان، به لطف خدا این طرح ادامه پیدا می‌کند با این وجود معین‌های اقتصادی باید بتوانند با مدیران دولتی به راحتی ارتباط بگیرند و در جهت رفع مشکلات آن‌ها تصمیماتی گرفته شود.

وی با اشاره به اینکه معین‌های اقتصادی باعث حفظ امنیت خراسان رضوی شده‌اند، گفت: سال گذشته در آبان ماه شاهد یک سری اغتشاش‌ها در سراسر کشور بودیم اما در خراسان رضوی کمترین اغتشاش رخ داد که این امر قطعاً بی‌ارتباط به فعالیت معین‌های اقتصادی نبوده زیرا آن‌ها بودند که با ایجاد اشتغال در مناطق مختلف و مخصوصاً در مناطق روستایی و حاشیه شهر باعث شد تا مردم به چشم خود ببینند که دولت با وضعیت اقتصادی کنونی باز هم این مناطق را رها نکرده است.

بادیانی خاطر نشان شد: برای پیشرفت بهتر طرح مثلث اقتصادی دو پیشنهاد دارم، اول اینکه با اعطای کارت‌های معین یاور و معین باور به مدیران سطح استان، مدیرانی که معین‌های اقتصادی را همراهی می‌کنند کارت معین یاور و مدیرانی که معین‌های اقتصادی را باور دارند، کارت معین باور دریافت کنند و در سطح استان معرفی و از آن‌ها تقدیر شود.

این معین اقتصادی مشهد تصریح کرد: یکی از بزرگ‌ترین مشکلات معین‌های اقتصادی، بازاریابی محصولات است لذا درخواست داریم تا با آرام شدن وضعیت کرونا و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی نمایشگاهی جهت ارائه و معرفی محصولات معین‌های اقتصادی دایر شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1672049
ارسال نظر
نظرات