نامزدهای بخشهای مختلف جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی شدند.[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، نامزدهای بخشهای گوناگون جشنواره رادیویی «راویان حماسه» معرفی شدند.
, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,نادر برهانیمرند، میرطاهر مظلومی و ایوب آقاخانی داوری بخش نهایی این جشنواره را برعهده داشتند.
,بر این اساس نامزدهای این جشنواره در بخشهای روایتگری و نمایشهای رادیویی به شرح زیر اعلام شدند:
,بخش روایتگری
, بخش روایتگری,۱- حسین خدادی برای روایت «نورالدین پسر ایران» البرز
,۲- رویا فلاحی برای روایت «شرح بینهایت» تهران
,۳- الناز عزیزی برای روایت «چشمهای منتظر» اردبیل
,۴- نگین خامسی برای روایت «نامهای برای علی» تهران
,۵- کامران خدابنده برای روایت «بخشهایی از کتاب دا» قزوین
,بخش نمایشهای رادیویی
, بخش نمایشهای رادیویی,بازیگری زن:
, بازیگری زن:,۱- خدیجه بابادی برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان
,۲- مانلی حسینپور برای نمایش «فیشآباد» تهران
,۳- محدثه سعیدیان برای نمایش «گندم» فارس
,۴- معصومه نورزاد برای نمایش «باد که مینویسد» تهران
,۵- مینا شجاع برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
,۶- نازنین مهیمنی برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
,بازیگری مرد:
, بازیگری مرد:,۱- احمد لشینی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
,۲- بهرام سرورینژاد برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
,۳- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
,۴- شهرام مسعودی برای نمایش «فیش آباد» تهران
,۵- مجتبی طباطبایی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
,۶- ناصر آل خمیس برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان
,نویسنده:
, نویسنده:,۱- آرش عباسی برای نمایش «باد که مینویسد» تهران
,۲- باقر سروش برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
,۳- پیمان قریبپناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
,۴- سیروس همتی برای نمایش «فیشآباد» تهران
,۵- گوانمهر اسماعیلپور برای نمایش «چشمه عاشقان» تهران
,۶- مسعود آگشته برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
,کارگردان:
, کارگردان:,۱- پیمان قریبپناه برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
,۲- داریوش شهبازی برای نمایش «باد که مینویسد» تهران
,۳- سیروس همتی برای نمایش «فیشآباد» تهران
,۴- شیرین سپهراد برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
,۵- فیروزه بنیطالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
,تهیهکننده:
, تهیهکننده:,۱- انسیه سمیعپور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
,۲- حسن مجیدی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
,۳- سام اسحاقی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
,۴- فرشاد آذرنیا برای نمایش «باد که مینویسد» تهران
,۵- فیروزه بنیطالبی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
,نمایش برگزیده:
, نمایش برگزیده:,۱- باد که مینویسد به کارگردانی «داریوش شهبازی» تهران
,۲- سمفونی پلاک به کارگردانی «پیمان قریبپناه» تهران
,۳- ضیافت مرغان مهاجر به کارگردانی «شیرین سپهراد» تهران
,۴- فیشآباد به کارگردانی «سیروس همتی» تهران
,۵- گرمازده به کارگردانی «فیروزه بنیطالبی» چهارمحال و بختیاری
,افکتور:
, افکتور:,۱- علیرضا حاجیپور برای نمایش «بلبل خرما» خوزستان
,۲- عمار صدرینژاد برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
,۳- فاطمه ربیعی برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
,۴- محمدرضا قبادیفر برای نمایش «فیشآباد» تهران
,۵- نرگس موسیپور برای نمایش «باد که مینویسد» تهران
,صدابردار:
, صدابردار:,۱- رضا حیدری برای نمایش «گرمازده» چهارمحال و بختیاری
,۲- رضا محتشمی برای نمایش «باد که مینویسد» تهران
,۳- فرزاد شریفی برای نمایش «ضیافت مرغان مهاجر» تهران
,۴- فرید قهرمانپور برای نمایش «سمفونی پلاک» تهران
,۵- مصطفی شفیعی برای نمایش «مهره گمشده» چهارمحال و بختیاری
,جشنواره رادیویی راویان حماسه به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی رادیو و به مناسبت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس برگزار میشود.
,انتهای پیام/
]
ارسال دیدگاه