شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:22 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672103
در یک روز بارانی؛

آبگرفتگی معابر؛ کابوس روزهای بارندگی برای شهروندان دهدشتی+تصاویر

آبگرفتگی معابر؛ کابوس روزهای بارندگی برای شهروندان دهدشتی+تصاویر
آبگرفتگی معابر شهر دهدشت پس از هر بار بارندگی مردم این شهر را کلافه کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس معابر شهر دهدشت به گونه‌ ای است که در فصل‌ های پاییز و زمستان، با کوچک‌ ترین بارندگی دچار آبگرفتگی می شوند که این موضوع باعث نارضایتی شهروندان شده است.

اهالی شهر دهدشت به ویژه آن‌ هایی که در محله‌ های بلادشاپور،۶۰دستگاه و سایر خیابان ها زندگی یا رفت و آمد می کنند یک صحنه مشترک از پاییز و زمستان در ذهن دارند و آن مسدود شدن دائمی خیابان‌ ها و کوچه‌ های شهر در مواقع بارندگی است.
 
گفتنی است که همیشه با آغاز باران در ذهن شهروندان دهدشتی آبگرفتگی معابر و مسدود شدن خیابان‌ ها تداعی می شود و بلافاصله بعد از بارش باران شکل واقعی به خود می گیرد و هر ساله باعث ایجاد نارضایتی‌ های زیادی در بین شهروندان می گردد.
 
مشکلات ریشه‌ ای در نحوه ساخت جوی‌ های آب و همچنین فقدان شبکه جمع‌ آوری آب‌ های سطحی می باشد که امکان تخلیه حجم زیاد آب جاری در خیابان را سلب می کند و در نهایت به آب گرفتگی معابر سطح شهر منجر می گردد.
 
این آبگرفتکی مشکلاتی را هم برای مردم و هم برای صاحبان خودروها ایجاد می کند که انتظار می رود مسئولان شهرداری در حل این مشکل همراهی لازم را با مردم داشته باشند.
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1672103
ارسال نظر
نظرات