شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 13:26 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672106
رئیس پلیس‌راه مازندران خبر داد؛

جریمه کرونایی 700 خودرو در محورهای مازندران/ شاهد بارش خفیف برف در کندوان و هراز هستیم

جریمه کرونایی 700 خودرو در محورهای مازندران/ شاهد بارش خفیف برف در کندوان و هراز هستیم
علیرضا قدمی گفت: از آغاز اجرای طرح محدودیت های کرونایی از یکم آذر ماه امسال تاکنون بیش از 700 خودرو جریمه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قدمی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای شمال به‌صورت عادی و روان است.

وی افزود: از لحاظ جوی شاهد بارش خفیف و پراکنده برف در ارتفاعات کندوان و هراز بودیم ولی باتوجه به توصیه و هشدار هواشناسی لازم است مردم هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروها در محورهای شمال، افزود: از آغاز اجرای طرح یعنی یکم آذر ماه امسال تاکنون حدود 13 هزار خودرو برگشت و بیش از 700 خودرو جریمه شدند.

این مسئول تصریح کرد: باتوجه به هشدار هواشناسی تاکید ما به رانندگان پرهیز از سفرهای غیرضروری و درصورت ضرورت،  تجهیز خودرو به تجهیزات فصل سرما است.

قدمی خاطرنشان کرد: احتمال ریزش و رانش نیز در همه ایام به‌ویژه در محورهای کوهستانی استان مازندران وجود دارد که تاکید ما به همه رانندگان توجه به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس است.

وی با بیان اینکه اجرای این محدودیت‌ها با هدف کنترل شیوع کرونا و حفظ سلامتی مردم است، از هموطنان خواست به مازندران سفر نکنند.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به بارش خفیف برف در جاده‌های کوهستانی استان به ویزه در کندوان و هراز گفت: تردد هم اکنون در جاده‌ها عادی و روان است.

قدمی از رانندگان خواست زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند و قوانین راهنمایی و رانندگی به ویژه حفظ فاصله طولی با خودروی جلویی را رعایت کنند.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1672106
ارسال نظر
نظرات