شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:34 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672109
در نشست مدیریت بحران بهمئی مطرح شد؛

آمادگی دستگاه ها برای مقابله با سیل احتمالی در شهرستان بهمئی

آمادگی دستگاه ها برای مقابله با سیل احتمالی در شهرستان بهمئی
نشست مدیریت بحران بهمئی با موضوع آمادگی برای مقابله با سیل احتمالی و تصمیم گیری برای تامین سوخت در مناطق روستایی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح زاگرس  نشست ستاد بحران بهمئی صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان به منظور تامین سوخت مناطق روستایی، عشایری و برخی از خانواده هایی که فاقد گاز در شهر می باشند و همچنین آمادگی مقابله با حوادث احتمالی در بارندگی های پیش رو برگزار شد.

فرماندار بهمئی در این نشست گفت : مدیران حوزه های مختلف باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مناطق روستایی و شهری در آستانه فصل سرما و زمستان بکارگیرند. 

حکمت الله سنایی با اشاره به اینکه برنامه ریزی لازم برای تامین سوخت در نقاط مختلف بهمئی انجام شده است، افزود : برای برخی از خانواده های شهری که فاقد گاز هستند تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که سوخت آنها تامین شود.
 
 
وی همچنین از آمادگی ستاد مدیریت بحران شهرستان در مواقع بارندگی و وقوع احتمالی سیلاب در معابر شهر و روستا خبر داد و از مردم خواست در این روزها از قرار گرفتن در معرض مسیل های آب و سیلاب خودداری کنند. 
 
 
لطف الله ایرمی، مسئول و مدیریت ستاد بحران شهرستان بهمئی هم در این نشست به مراجعات مردمی برای تامین سوخت و نگرانی آنها اشاره کرد و گفت : باید از این پس برای تامین سوخت نقاط قوت و ضعف شناسایی و مشکلات مردم رفع شود. 
 
 
هیبت الله جوانمرد، بخشدار سرآسیاب یوسفی هم در این نشست به مشکلات حوزه  استحفاظی خود در زمینه تامین سوخت در مناطق روستایی اشاره کرد و گفت : با توجه به افزایش شدت سرما در این مناطق، نیازمند تامین و حمل سوخت به این مناطق هستیم. 
 
 
علی کرم صدیقی فر، بخشدار مرکزی بهمئی هم به گستردگی منطقه ممبی و روستاهای بخش مرکزی اشاره کرد و خواستار رسیدگی هر چه بیشتر به این روستاها شد و گفت : این آمادکی وجود دارد که سوخت این روستا در نقاط مختلف بخش مرکزی تامین و ارسال شود. 
 
احمدی نیک، مسئول تعاون روستایی شهرستان هم از آمادگی این نهاد برای تامین سوخت در فصل زمستان خبر داد و گفت : جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه نیست و مشکلات مردم در این حوزه ها رفع خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1672109
ارسال نظر
نظرات