شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 13:38 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672121
در بازرسی از کارخانه روغن نباتی گچساران مطرح شد؛

مردم نگران نباشند، کمبود روغن نداریم+تصاویر

مردم نگران نباشند، کمبود روغن نداریم+تصاویر
رئیس تعزیرات حکومتی گچساران گفت: آنچه مسلم است تولید انبوه و فراوانی کالا در کارخانه روغن گچساران است که بحمدالله به قول مسئولین کارخانه علاوه بر این شهرستان، باشت و دیگر نقاط کهگیلویه و بویراحمد، استان های فارس، بوشهر و سیستان و بلوچستان را نیز پوشش می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس ارسلان عباسی، رئیس تعزیرات حکومتی گچساران در گفتگو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص این بازرسی ها گفت: روز گذشته بازرسی ازکارخانه روغن نباتی گچساران با همراهی بازرسان اداره صمت شهرستان در راستای بازرسی و رصدنظارتی فعالیت های تولیدی کارخانه ها به صورت سرزده نیز انجام گرفت.

وی افزود:ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که مردم نگران کمبود این محصول روی سفره های خودنباشند،بنابراین بازرسی ازبخش های مختلف کارخانه حاکی از تولیدکمی وکیفی فراوان این محصول بود.

 عباسی تصریح کرد:باتوجه به اظهارات مدیرو مسئولین امرعوامل توزیع ازسوی اداره صمت شهرستان، همچنین باظرفیت اعلامی معرفی شده و سهمیه قانونی که درنظرگرفته شده است را به مراکز توزیع حمل وتوزیع می کنند و بنابراین واحدهای توزیع خرده فروش می توانند با مراجعه به واحدهای مربوطه نسبت به تامین و توزیع روغن مایع جهت ارائه به مصرف کنندگان نیز اقدام کنند.

رئیس تعزیرات حکومتی گچساران تصریح کرد:آنچه مسلم است تولید انبوه و فراوانی کالادراین کارخانه است که بحمدالله به قول مسئولین کارخانه علاوه برشهرستان های گچساران ، باشت ،استان کهگیلویه وبویراحمد،استان های فارس، بوشهرو سیستان و بلوچستان رانیزپوشش می دهند.

وی در ادامه تصریح کرد:با این حال مصرف کنندگان عزیز نیازی به خرید مازاد بر نیاز خود ندارند و در صورت نیاز در مواقع لازم می توانند اقلام مذکور را به سهولت تامین کنند.

عباسی ادامه داد:بنابراین همشهریان عزیز چنانچه درفرایند توزیع کالا یا ارایه خدمات متوجه تخلفی ازناحیه متصدیان امرشدند پس مراتب را جهت رسیدگی و اعمال مجازات قانونی به سامانه ۱۲۴گزارش داده و به تبلیغات خلاف واقع درخصوص کمبود روغن درسطح بازار یا سایر دسیسه های دلالان و سودجویان توجه نکنند.

تصاویر تکمیلی: 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1672121
ارسال نظر
نظرات