شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:39 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672168

لیگ برتر کشتی فرنگی| نتایج دیدارهای صبح روز نخست مشخص شد/ پیروزی تیم های فولاد اکسین، رعد پدافند و سیناصنعت

لیگ برتر کشتی فرنگی| نتایج دیدارهای صبح روز نخست مشخص شد/ پیروزی تیم های فولاد اکسین، رعد پدافند و سیناصنعت
نتایج دیدارهای صبح روز نخست لیگ برتر کشتی فرنگی مشخص شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) امروز و فردا (دوشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می شود.

در صبح روز نخست این مسابقات 4 دیدار برگزار شد که  که صبح تیم فولاداکسین خوزستان با نتیجه 6 بر 4 مقابل هیأت کشتی سیرجان پیروز شد، تیم رعد پدافند ارتش با نتیجه 8 بر صفر از سد تیم آریوبرزن بهبهان گذشت، تیم سیناصنعت ایذه با نتیجه 10 بر صفر مقابل هیأت کشتی سیرجان به برتری دست یافت و تیم فولاداکسین با نتیجه 9 بر یک آریوبرزن را شکست داد.

نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان، برنده 6- هیأت کشتی سیرجان 4 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مرتضی خدایی 3- علی رستمی، برنده 3
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 9- فرزاد محبی صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5- محمدرضا اسپیدکار صفر
67 کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده 9- نوین ایزدنیا صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده 2- محمدمهدی شهسواری 1
77 کیلوگرم: ابراهیم جمال پور 1- ابوالفضل نبی زاده، برنده 4
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 4- امیرطاها برفه ای صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 9- اکبر عبدی صفر
97 کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل1- آرشام بهرام زاده، برنده 2
130 کیلوگرم: محمدسروش رنجبر 1- سید مجتبی حسینی، برنده 2

رعد پدافند ارتش، برنده 8- آریوبرزن بهبهان 2 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی 2- صادق مرادی، برنده 3
60 یکلوگرم: علیرضا اسدی، برنده 8- محراب قلی پور، صفر
63 کیلوگرم: رضا عباسی، برنده 9- علی گوران صفر
67 کیلوگرم: نیما اسماعیلی 7- بهنام مرادی، برنده 6 ضربه فنی
72 کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده 9- سجاد بنادری 4
77 کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده 8 ضربه فنی- رضا عادلی نژاد
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 9- علیرضا مرادی 1
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 4- علیرضا غفاری 1
97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 9- سید محمدرضا زینی صفر
130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده 9- سعید حسین پور صفر

سیناصنعت ایذه، برنده 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم سینا صنعت در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: نیما محمدی، برنده 7- علی رستمی 2
60 کیلوگرم: امید احمدی، برنده 7- امیرمحمد یارمحمدزهی 5
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده 9- علی چبک زن 5
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8- نوین ایزدنیا صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9- امیرمحمد رضایی صفر
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 8- محمدرضا شاه بداغی
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 10- امیرطاها برفه ای
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 6- علی عابدی 5
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 8- فردین سالاری پور صفر
130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 10- مسعود زیدآبادی صفر

فولاداکسین خوزستان، برنده 9- آریوبرزن بهبهان یک (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مرتضی خدایی صفر- صادق مرادی، برنده 9
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 11- عباس چنانی 9
63 کیلوگرم: نیما زرافشانی، برنده 13 ضربه فنی – ابراهیم اسحاقی 6
67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 6- امی بذرگر 3
72 کیلوگرم: حسین نصیری، برنده 2- سجاد بنادری صفر
77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده 9- سید عارف خردمند صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده 5 ضربه فنی- عیرضا مرادی صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 8- مهران بروشان فر صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری، برنده 3- داود فلاحی 2
130 کیلوگرم: پارسا نظری، برنده 5 ضربه فنی- سعید حسین پور 4
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1672168
ارسال نظر
نظرات