شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 15:08 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672181
عمویی:

پیگیری‌ها درخصوص ترور شهید فخری‌زاده به سرنخ‌های خوبی رسیده است

پیگیری‌ها درخصوص ترور شهید فخری‌زاده به سرنخ‌های خوبی رسیده است
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که مشخص است این اقدام از پیش طراحی شده اقدامی پیچیده و ترکیبی بوده و با پیگیری های صورت گرفته به سرنخ های خوبی رسیده ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست شب گذشته کمیسیون متبوعش اظهار داشت:جلسه شب گذشته با حضور مسئولان دستگاه‌های امنیتی و انتظامی و وزارت دفاع برگزار شد.

وی افزود: در نشست مذکور مجموعه فعالیت‌های شهید محسن فخری‌زاده و تاثیری که در پیشبرد صنایع نوین دفاعی کشور داشته است، بررسی شد؛ همچنین گزارشاتی در مورد عملکرد ایشان در حوزه هسته ای توسط وزارت دفاع ارائه شد.

وی افزود: شرایط حفاظتی این شهید که سال‌ها مورد تهدید دشمنان بود مورد بررسی قرار گرفت و دستگاه های امنیتی گزارشی در این خصوص ارائه کردند.

عمویی ادامه داد: آنچه که مشخص است این اقدام از پیش طراحی شده اقدامی پیچیده و ترکیبی بوده و با پیگیری های صورت گرفته به سرنخ های خوبی رسیده ایم. از این جهت کمیسیون با اولویت ویژه بحث‌های حفاظتی را پیگیری می کند و کمیته امنیت هم با حساسیت به پیگیری این مساله ادامه می‌دهد.

 

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1672181
ارسال نظر
نظرات