شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672186

آغاز رقابتهای انتخابی تیم ملی شطرنج دانشجویان

آغاز رقابتهای انتخابی تیم ملی شطرنج دانشجویان
رقابتهای انتخابی تیم ملی شطرنج دانشجویان به منظور شناخت نفرات برتر برای شرکت در مسابقات شطرنج دانشجویان آسیا فردا برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، مسابقات انتخابی تیم ملی شطرنج دانشجویان با همکاری فدراسیون شطرنج جهت حضور در مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا از روز دوشنبه دهم آذر ماه با حضور ۱۹ بازیکن در بخش آقایان و ۱۵ بازیکن در بخش بانوان با مشارکت مجموعه های دانشگاهی وزارت علوم، آزاد اسلامی، علوم پزشکی، جامع علمی و کاربردی و فرهنگیان آغاز خواهد شد.

این مسابقات با کنترل زمانی سریع ۱۵ دقیقه +۵ ثانیه پاداش به ازای هر حرکت در ۷ دور به روش سوئیسی به مدت سه روز به صورت انفرادی با کنترل ویدئویی برنامه زوم برگزار و در پایان نفرات برتر به عنوان تیم ملی شطرنج دانشجویان کشور، جواز حضور در مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان آسیا را کسب خواهند نمود.

رقابت‌های شطرنج دانشجویان دانشگاه های آسیا از ۲۴ آذر تا ۹ دی ماه سال جاری با همکاری فدراسیون شطرنج ایران به صورت آنلاین در دو بخش مردان و زنان به میزبانی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1672186
ارسال نظر
نظرات