شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1399/09/09 شناسه خبر: 1672188

اطلاعیه جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران درباره مجمع فدراسیون

اطلاعیه جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران درباره مجمع فدراسیون
جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران اطلاعیه ای را صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجمع عمومی فدراسیون فوتبال شنبه 8 آذر برگزار شد. جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران درباره برگزاری مجمع فدراسیون اطلاعیه ای صادر کرد.

در این اطلاعیه می خوانیم:

با سلام و احترام                                 

با عنایت به برگزاری مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ایران و تصویب اساسنامه مورد توافق فیفا و فدراسیون، جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت حضور تمامی اعضای محترم آن مجمع، باستحضار می رساند؛

جمعیت حامیان هواداران در امتداد اهداف فرهنگی و ارزشی خود همواره صادقانه و صمیمانه با تمام بضاعت و توانمندی های موجود در خدمت وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، باشگاههای فرهنگی ورزشی و هواداران عزیز در جهت اعتلای فرهنگ ورزشی میهن اسلامی خواهد بود.

لکن آنچه مسلم است؛ انتظار می رود همانگونه که در سایر کشورها، هوادران که بی تردید یکی از ارکان مهم و سرمایه های اصلی در رونق صنعت فوتبال دنیا محسوب می شوند، یک نماینده بعنوان عضو رسمی در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال دارند این مهم از منظر فرهنگی و ارزشی با نگاه کارشناسانه مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

لذا این جمعیت نیز بعنوان تنها نهاد مردمی مرتبط با میلیون ها هوادار فوتبال که با مجوز رسمی وزارت کشور فعالیت می نماید با توکل به ایزد منان امید دارد با حمایت مشفقانه و منصفانه اعضای ارجمند و مراجع ذیصلاح، در جلسه ی آتی و تکمیلی که سال آینده برگزار خواهد شد به عضویت آن مجمع خدوم در آید.

معاونت روابط عمومی و امور فرهنگی جمعیت حامیان هواداران فوتبال ایران و تیم های ملی

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1672188
ارسال نظر
نظرات