شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:31 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672373
رئیس هیئت ورزشی کارگران استان کرمان:

هرگز در برابر تیم رژیم صهیونیستی به میدان نمی رویم/ در سنگر ورزش برای نابودی این رژیم منحوس تلاش می کنیم

هرگز در برابر تیم رژیم صهیونیستی به میدان نمی رویم/ در سنگر ورزش برای نابودی این رژیم منحوس تلاش می کنیم
مسعود نخعی گفت: آحاد ملت ایران هر یک در سنگری با رژیم منحوس صهیونیستی مبارزه می کنند و ما نیز در سنگر ورزش برای نابودی این رژیم تلاش خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود نخعی در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن عرض تسلیت شهادت شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته هسته ای ایران اسلامی گفت: ترور مظلومانه این شهید گرانقدر را محکوم می کنیم و خواهان این مهم هستیم که دولتمردان و نیروهای امنیتی کشورمان هر چه سریعتر این ترور ناجوانمردانه را پاسخ دهند.

رئیس هیئت ورزشی کارگران استان کرمان ادامه داد: در سال ۱۳۹۷ برای مسابقات جهانی کارگران در اسپانیا حضور داشتیم و بر اساس قرعه کشی انجام شده با تیم فوتسال مس شهید باهنر کرمان به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات کارگری جهانی شرکت کردیم.

سرپرست تیم فوتسال مس شهید باهنر کرمان افزود: در روز اول مسابقات با بلژیک بازی داشتیم که توانستیم این تیم را قدرتمندانه شکست دهیم و روز بعد تیم مقابل ما رژیم غاصب صهیونیستی بود که به هیچ عنوان حاضر نشدیم که مقابل این تیم قرار بگیریم.

نخعی با اشاره به اینکه رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی اقدام به ترور سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده کردند، اظهار کرد: این شهیدان و دیگر فخری زاده ها هر روز موجب پیشرفت ایران اسلامی هستند.

رئیس هیئت ورزشی کارگران استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: آحاد ملت ایران در سنگرهای خود با رژیم منحوس صهیونیستی مبارزه می کنند و ما نیز در سنگر ورزش برای نابودی این رژیم تلاش خواهیم کرد و همگان دست به دست هم خواهیم داد تا این رژیم را از جهان محو کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1672373
ارسال نظر
نظرات