شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672465
شهردار شهر شازند خبر داد

شتاب بخشی به روند اجرای پروژه‌های عمرانی شازند با ورود قرارگاه خاتم‌الانبیاء/تکمیل ۵ پروژه با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومانی

شتاب بخشی به روند اجرای پروژه‌های عمرانی شازند با ورود قرارگاه خاتم‌الانبیاء/تکمیل ۵ پروژه با اعتبار ۳۰۰ میلیارد تومانی
شهردار شهر شازند با اشاره به اینکه برای اجرا و تکمیل ۷ پروژه در شهر شازند با قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در حال مذاکره هستیم، گفت: هم اکنون اجرا کردن ۵ پروژه توسط قرارگاه بااعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیارد تومان نهایی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  بهمن ادریس پور شهردار شهر شازند در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به درخواست شهرداری و شورای اسلامی شهر شازند مبنی بر انجام پروژه در این شهر توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء گفت: با توجه به دستاوردها و توانمندی‌های عظیم قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در سطح کشور و استان مرکزی مدیریت شهری شهر شازند تصمیم بر این گرفت که از این ظرفیت در راستای توسعه و پیشرفت پروژه‌های شهری استفاده کند.

وی افزود: با بررسی‌های انجام‌شده در سطح شازند چند پروژه از جمله ساخت فرهنگسرا، مجتمع فرهنگی و تفریحی که طراحی آن در حال اتمام است، پروژه ساختمان قدیم شهرداری، پروژه زمین ۱۷ هکتاری شازند نزدیک به مرکز شهر و پروژه دریاچه که در حال مذاکره با اداره راه و شهرسازی هستیم که در صورت تحویل گرفتن با قرارگاه وارد مذاکره خواهیم شد.

ادریس پور با اشاره به اینکه مجموعاً ۷ پروژه با قرارگاه خاتم‌الانبیاء در حال مذاکره هستیم، گفت:  ۳ پروژه آن در حال ساخت است که پیشنهاد تکمیل آن به قرارگاه داده‌شده و ۲ پروژه که طراحی آن با شرکت‌های دیگر انجام‌شده و قرارگاه آن را اجرا می‌کند و ۲ مورد دیگر هنوز قطعی نشده قرار است عملیات اجرایی آن از ابتدا به قرارگاه واگذار شد.

وی افزود: مبلغ ۵ پروژه با توجه به برآوردی که واحدهای ذی‌حساب شهرداری شازند داشته‌اند حدود ۳۰۰ میلیارد تومان است که امیدواریم با اجرا کردن آنها توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء برای شهر شازند آثار و برکات مؤثری داشته باشند.

شهردار شهر شازند خاطرنشان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در طول این سال‌ها نشان داده که می‌تواند با استفاده از توان و ظرفیت‌های داخلی کارهای بزرگی انجام داد و کارنامه این قرارگاه درخشان است که البته در استان مرکزی هم پروژه‌های خوبی انجام داده و امیدواریم در شهر شازند هم این قرارگاه منشأ خیرات زیادی باشد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1672465
ارسال نظر
نظرات