شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:15 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672475
مرکز مدیریت راه‌ها اعلام کرد؛

سهم ۲۰درصدی ناوگان سنگین در ترافیک جاده‌ها/ باران در محورهای ۴ استان

سهم ۲۰درصدی ناوگان سنگین در ترافیک جاده‌ها/ باران در محورهای ۴ استان
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ طبق اطلاعات ۲۲۵۰ دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل ۰.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد در همین مدت سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه ها ۲۰.۸ درصد ثبت شد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایمان محرابی‌نیا، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از ۲۲۵۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.
 
وی اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت‌ در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.
 
 
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان اردبیل و بارش باران در برخی از محورهای استان های فارس،گیلان، خراسان رضوی و خراسان شمالی خبر داد.
 
محرابی نیا از راننده‌های محروهای کوهستانی و برف گیر خواست حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
 
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۵۰ دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل ۰.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها ۲۰.۸ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صبح ثبت شد.
 
وی یادآور شد: در حال حاضر محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد‌ و جاده شهداد - نهبندان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
 
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: محور گنج نامه-تویسرکان در استان همدان نیز فعلا مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان-جوکار-تویسرکان و همدان-اسدآباد-تویسرکان انجام می‌شود.
 
محرابی‌نیا با اشاره به انسداد محور پونل - خلخال در استان گیلان گفت: محور وازک-بلده در مازندران و محور پدافند جنوب غرب - امیدیه‌ در استان خوزستان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
 
وی از انسداد محور سروآباد-پاوه به دلیل نبود ایمنی خبر داد و افزود: محور گناوه-بوشهر در مسیر رفت و برگشت نیز مسدود است و تردد از مسیر جایگزین بزرگراه گناوه - برازجان- بوشهر انجام می‌شود.
 
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد‌: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران، آزادراه‌ تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.
 
‌انتهای پیام
https://www.dana.ir/1672475
ارسال نظر
نظرات