شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 17:03 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672537
فرماندار نوشهر:

سهمیه کافی نفت برای بخش کجور تخصیص داده شود/ آمادگی دستگاه‌های نوشهر برای مقابله با حوادث

سهمیه کافی نفت برای بخش کجور تخصیص داده شود/ آمادگی دستگاه‌های نوشهر برای مقابله با حوادث
سعید یزدانی بر حضور تمام نیروهای امدادی در صورت بروز حادثه احتمالی، تاکید کرد و گفت: سهمیه کافی نفت برای بخش کجور تخصیص داده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سعید یزدانی عصر امروز در جلسه مدیریت بحران شهرستان نوشهر ضمن تشکر از اقدامات دستگاهها و سازمانهای عضو ستاد هماهنگی مدیریت بحران اظهار کرد: در بحث مدیریت بحران، پیشگیری از بحران و آمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاههای اجرایی باید از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه‌ریزی کنند.

وی افزود: بحران عبارت است از اختلال در فعالیت های اجتماعی که خارج از توان منطقه بوده که آسیب های جسمی و روانی در پی دارد.

فرماندار نوشهر نسبت به رفع هرگونه قطعی احتمالی تلفن ، گاز ، آب ، برق ، تدابیر لازم در خصوص آب گرفتگی معابر ،امداد رسانی توسط فوریت های پزشکی ،هلال احمر و کلیه نیروهای امدادی در صورت بروز حادثه احتمالی،نظارت بر رودخانه ها ، بحث تخصیص سهمیه کافی نفت برای بخش کجور تاکید کرد و گفت : ما باید با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشیم تا در هنگام بروز حوادث بتوانیم در کم ترین زمان ممکن بحران را مدیریت کنیم.انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1672537
ارسال نظر
نظرات