شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:45 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672560
واکنش کاربران فضای مجازی به جمع‌آوری بنرهای شهید فخری‌زاده در بهشهر؛

لعنت بر عاشقان مذاکره/ خودزنی به سبک فرمانداری بهشهر!

لعنت بر عاشقان مذاکره/ خودزنی به سبک فرمانداری بهشهر!
بار دیگر نگاه‌های جناحی برخی دولتی‌ها در رابطه با شهید بزرگوار دکتر فخری‌زاده در بهشهر با جمع آوری بنرهای این شهید عزیز موجب جریحه‌دار شدن احساسات پاک دینی مردم این شهر شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، هنوز داغ شهادت سردار رشید حاج قاسم سلیمانی بر دل‌های مردم سرفراز ایران اسلامی سرد نشده که در سالروز شهادت شهید هسته‌ای شهریاری، شهادت یکی دیگر از دانشمندان برجسته صنعت هسته ای و دفاعی، ترور جنایتکارانه شهید مظلوم جناب آقای دکتر محسن فخری زاده قلوب ملت مسلمان ایران را جریحه دار کرد.

بدون شک این اقدام وحشیانه سردمداران نظام سلطه نشان از عجز و زبونی آنان در مقابله با پیشرفت‌های ایران اسلامی و تسریع حرکت نظام اسلامی‌مان به سوی قله‌های افتخارات بیشتر خواهد شد.

ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار شهید محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان، در خبرها آمده که چند روز قبل بنرهایی جهت ابراز همدردی با این مصیبت عظیم، توسط جمعی از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و جوانان انقلابی در سطح شهرستان بهشهر با هماهنگی عوامل شهرداری بهشهر و در استندهای شهرداری نصب شد.

داستان هنگامی مسئله برانگیز می‌شود که پس از گزارشات متعدد دوستان اصلاح‌طلب شهر به رده بالا دستی و برابر دستور یکی از معاونت‌های متبوعه به فرمانداری و تاکید شب هنگام فرماندار برای پایین کشیدن بنرها به شهرداری، این بنرها ظاهراً جمع‌آوری شد!

در واکنش به این اقدام دور از انتظار مسئولان، بسیاری از مردم این شهرستان با شنیدن این خبر، طی تماس با مراجع ذیربط و از جمله به خبرنگار بلاغ، خواهان برخورد شدید با مسببان این حرکت شدند.

در یکی از تماس‌ها، خواهری با گریستن نسبت به این بی‌حرمتی، اظهار داشت: آقایان مسئول، لطفاً از پُشت میز خود تکان بخورید و به دردهای مردم گوش دهید، براستی چه انگیزه ای در پس این برخورد ضدانقلابی وجود داشته است؛ آیا این حرکت  ریختن آب به آسیاب دشمن نیست ؟!

این خواهر افزود: ای کاش در سنگر دین، سرمایه‌های دینی را الگو قرار دهید نه سلایق شخصی و گروهی خودتان را که اگر این شهدا و هزاران شهید والامقام انقلاب اسلامی در مسند دفاع از آرمان‌های انقلاب و خاک وطن نبودند، امروز شما هم بر مناصب رنگارنگ ستادی و اداری قرار نمی‌گرفتید که بتوانید اینگونه عرض اندام و کفر نعمت کنید...

مسئولین مربوطه که پشت پرده این اقدام ناپسند بودند و خشم جمعی از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران و شهروندان بهشهری را برافروختند، بهتر است بدانند اقدامات بی تدبیرانه و بی سلیقگی‌های نوبرانه خود را به پای اسلام و انقلاب ننویسند؛ چرا که بی شک این مملکت صاحب دارد و همه گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای از آرمان های رفیع انقلاب و جایگاه رفیع شهدا در هر جایگاه و مقامی دفاع می‌کنند.

برای پیگیری ماجرا با حسن نژاد معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در چندین نوبت تماس گرفته شد که در این بخش پاسخگو نبودند.

واکنش کاربران فضای مجازی مازندران به برداشتن بنر شهید فخری‌زاده در بهشهر

اقدام دیروز فرمانداری بهشهر در پایین کشیدن بنر شهید فخری زاده در شهرستان بهشهر انعکاس گسترده ای در فضای مجازی در مخالفت با این اقدام داشته است.

بسیاری از کاربران این اقدام فرمانداری بهشهر را توهین به این شهید بزرگوار دانسته و خواستار عذر خواهی این مسئولین شدند.

گفتنی است همسر شهید فخری زاده اهل رستمکلای بهشهر است.

در ادامه بخشی از این توییت ها و پست های اینستاگرامی را در مخالفت و اعتراض به این عمل مشاهده می‌کنید:

 


 
https://www.dana.ir/1672560
ارسال نظر
نظرات