شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:46 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672564
قهرمان کشتی استان مرکزی:

ترور دانشمندان نشانه ضعف و ناتوانایی دشمنان است/ ماهیت پلید رژیم صهیونیستی نزد جامعه ورزشی کشور کاملاً روشن است

ترور دانشمندان نشانه ضعف و ناتوانایی دشمنان است/ ماهیت پلید رژیم صهیونیستی نزد جامعه ورزشی کشور کاملاً روشن است
عبدلی قهرمان کشتی استان مرکزی گفت: ترور شهید محسن فخری زاده، دانشمند ارزشمند هسته‌ای کشورمان نشانه ضعف دنیای استکبار و حامیان صهیونیستی آنها در برابر ملت ایران و قدرت و توانایی روز افزون جوانان این سرزمین در همه عرصه‌ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا عبدلی قهرمان کشتی استان مرکزی و ورزشکاری که در برابر حریف اسرائیلی خود حاضر به مسابقه نشد، در گفتگو با دیارآفتاب؛ ضمن محکوم کردن ترور شهید محسن فخری زاده، دانشمند ارزشمند هسته‌ای کشورمان گفت: بنده به عنوان یک ورزشکار و کشتی گیر رژیم منحوس صهیونیستی را به هیچ عنوان به رسمیت نمی شناسم چراکه ظلم و زورگویی این رژیم در برابر جوامع بشریت به‌هیچ‌عنوان قابل‌قبول نیست.

وی افزود: رژیم کودک کش صهیونیستی در کارنامه سیاه خود جنایت‌های زیادی علیه ملت ایران و سایر ملت‌های منطقه انجام داده و ماهیت پلید این رژیم در نزد ملت ایران و خصوصاً جامعه ورزشی کشور کاملاً روشن‌شده است.

عبدلی با اشاره به اینکه ترور دانشمندان کشور و به شهادت رساندن آنها مانع پیشرفت و حرکت روبه جلو ملت و جامعه نخواهد شد، گفت: ملت ایران و جامعه ورزشی کشور برای رسیدن به آرمان های بلند خود لحظه ای متوقف نخواهند شد و اینگونه اقدامات خائنانه و بزدلانه قطعاً نمی‌تواند مانعی ایجاد کند.

وی با اشاره به جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین بیان کرد: یکی از مهمترین دلایلی که بنده در مقابل حریف اسرائیلی خود در مسابقات کشتی حاضر نشدن حمایت از مردم مظلوم فلسطین بود.

قهرمان کشتی استان مرکزی افزود: امروز همه ملت ایران به خاطر اقدام تروریستی علیه دانشمند شهید محسن فخری زاده ناراحت هستند و بنده به عنوان یک ورزشکار این اقدام را محکوم می کنم.

وی خاطر نشان کرد: ترور و اینگونه اقدامات بزدلانه نشانه ضعف دنیای استکبار و حامیان صهیونیستی آنها در برابر ملت ایران و قدرت و توانایی روز افزون جوانان این سرزمین در همه عرصه ها است و قطعاً اینگونه اقدامات بر نابودی زودتر این دولت های تروریستی کمک خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1672564
ارسال نظر
نظرات