شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:49 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672588
جودوکار خراسان شمالی در تیم ملی عنوان کرد؛

آرمان های ایران با خون شهدا پابرجا است/ دنیا درس مقاومت را از ایران خواهد آموخت

آرمان های ایران با خون شهدا پابرجا است/ دنیا درس مقاومت را از ایران خواهد آموخت
علی محمدنیا گفت: دشمنان با ترور دانشمندان هسته ای کشور تلاش کردند که ایران را تضعیف کنند درحالیکه این کشور با خون شهیدان سردار سلیمانی، دانشمندان هسته ای و دیگر شهدا پا بر جا مانده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی محمدنیا، جودوکار خراسان شمالی عضو تیم ملی جودوی کشور که در سال های 1381 و 1392 در مسابقات جهانی جوانان و سهمیه المپیک جودو از رقابت با دو حریف اسرائیلی انصراف داد در گفت و گو با خبرنگار عصر اترک اظهار کرد: جنایت ترور شهید فخری زاده را محکوم می کنم.

محمدنیا با یادآوری این مطلب که در این دو مسابقه با هدف پیروی از دین اسلام و حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی که مدافع مظلوم و مخالف استکبار هستند از رقابت با دو حریف اسرائیلی انصراف داده بودم، بیان کرد: دشمنان طی 40 سال گذشته با روش های مختلف تلاش کرده اند که به ایران قدرتمند آسیب بزنند.

وی همچنین تصریح کرد: آنان با ترور دانشمندان هسته ای کشور تلاش کردند که ایران را تضعیف کنند درحالیکه این کشور با خون شهیدان سردار سلیمانی، دانشمندان هسته ای و دیگر شهدا پا بر جا مانده است.

وی در ادامه بیان کرد: جامعه نیز باید با اهتمام بیشتر و بکارگرفتن توان خود راه این شهدا را ادامه دهند و کمک کنند تا کشور پیشرفت و اعتلا سریعتری داشته باشد.

این جودوکار خراسان شمالی عضو تیم ملی جودوی کشور در خاتمه با یادآوری این مطلب که ایران در برابر جنایت های دشمنان خود مقاومت را پیشه کرده است، بیان کرد: دنیا از کشور ایران درس مقاومت را خواهد آموخت که چگونه باید پای آرمان های خود ایستادگی کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1672588
ارسال نظر
نظرات