شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 19:50 منتشر شده در مورخ: 1399/09/10 شناسه خبر: 1672673
پای اراکی ها کماکان به گلزنی در لیگ برتر باز نشد؛

تساوی بدون گل خارج از خانه آلومینیوم اراک در مقابل فولاد خوزستان

تساوی بدون گل خارج از خانه آلومینیوم اراک در مقابل فولاد خوزستان
تیم های فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور در اهواز به تساوی بدون گل رسیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ در هفته چهارم از رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور «جام خلیج‌فارس»، تیم‌های فولاد خوزستان و آلومینیوم اراک عصر امروز در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز مقابل هم قرار گرفتند.

در پایان این دیدار شاگردان رسول خطیبی با توقف فولادی ها در خانه توانستند یک امتیاز دیگر به اندوخته های های خود در اولین دوره حضور در لیگ برتر اضافه کنند و با یک پله صعود در جدول رده بندی رقابت ها در جایگاه چهاردهم قرار بگیرند، تیم فولاد خوزستان نیز با این تساوی خانگی و کسب یک امتیاز با مجموع ۶ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.

نکته قابل توجه در این دیدار عکس عمل های به موقع و تأثیر گذار حسین پورحمیدی سنگربان تیم آلومینوم اراک در چندین موقعیت و به خصوص واکنش بسیار خوب در مقابل ضربه ی ایستگاهی آیاندا پاتوسی در اواخر مسابقه بود.

در سایر رقابت های هفته چهارم و در روز اول پرسپولیس تهران با نتیجه ۳ بر صفر شهر خودرو مشهد را شکست داد و ماشین سازی تبریز با یک گل مغلوب گل گهر سیرجان شد.

آلومینیوم اراک در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور دوشنبه ۱۷ آذر در ورزشگاه امام خمینی(ره) شهر اراک از ماشین سازی تبریز میزبانی خواهد کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1672673
ارسال نظر
نظرات