شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672819
از ابتدای محدودیت‌های شدید کرونایی در گلستان؛

223 خودرو پلاک غیربومی جریمه یک میلیون تومانی شدند/ اعمال قانون ۱۵۶۰ خودرو در ساعت منع تردد

223 خودرو پلاک غیربومی جریمه یک میلیون تومانی شدند/ اعمال قانون ۱۵۶۰ خودرو در ساعت منع تردد
رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: براساس مصوبه ستاد کرونا، ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز یک میلیون تومان جریمه دارد که از ابتدای شروع طرح 223 خودرو با پلاک غیربومی جریمه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما؛ عباس مهاجر بسطامی امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای شروع محدودیت های هوشمند مقابله و پیشگیری با کرونا در استان ترددها به صورت میانگین 40 درصد نسبت به قبل کاهش یافته است و از همراهی مردم تشکر می کنیم.

وی ادمه داد: تمام محدودیت ها توسط همکاران ما در معابر براساس مصوبات ستادملی کرونا است و اقدامات ما در راستای اجرای این مصوبات قرار دارد.

رئیس پلیس راهور استان گلستان  تصریح کرد: شهرها به سه قسمت قرمز، نارنجی و زرد تقسیم بندی شده است و در استان گلستان چهار شهر با وضعیت  قرمز و 9 شهر با وضعیت نارنجی و یک شهر در وضعیت زرد کرونا قرار دارد.

وی تاکید کرد: در شهرهای قرمز تردد خودروها و ورود و خروج ممنوع است و افرادی که در شهرهای با وضعیت قرمز زندگی می کنند می توانند در درون آن شهر با خودرو تردد داشته باشند.

مهاجر بسطامی بیان کرد: در شهرهای نارنجی ورود و خروج مثل شهرهای قرمز ممنوع است و تنها خودروهای بومی می توانند تردد داشته باشند و در استان گلستان یک شهر در وضعیت زرد قرار دارد که تردد در آن مشکلی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: براساس مصوبه ستاد کرونا ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرهای قرمز یک میلیون تومان جریمه دارد که از ابتدای شروع طرح 223 خودرو با پلاک غیربومی جریمه شدند.

رئیس پلیس راهور استان گلستان گفت: همچنین 276 خودروی بومی نیز با جریمه 500 هزار تومانی و یک هزار و 560 خودرو نیز به دلیل تردد در شهرهای قرمز از ساعت 21 تا چهار صبح جریمه 200 هزار تومانی شدند.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1672819
ارسال نظر
نظرات