شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1672943
همزمان با سراسر کشور در لنده انجام شد؛

اجرای طرح تکمیلی بسیج/ متخلفین کرونایی به مراجع قضایی معرفی می‌شوند+تصاویر

اجرای طرح تکمیلی بسیج/ متخلفین کرونایی به مراجع قضایی معرفی می‌شوند+تصاویر
همرمان با سراسر کشور تشدید محدودیت‌ها با اجرای میدانی تیم‌های ویژه رصدگر، مراقبت، نظارت طرح سردار شهید سلیمانی با حضور دستگاه‌های متولی آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح زاگرس با افزایش تعداد بیماران کرونایی و فوتی ها بر اثر کرونا در کشور ستاد ملی کرونا با اعمال طرح مدیریت هوشمند(طرح سردار سلیمانی ) اهتمام ویژه ای برای قطع زنجیره کرونا در کشور به کار بسته است.

اعمال محدویت تردد در بین شهرهای و درون شهرها از ساعت9شب تا 4صبح به خصوص شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونایی و تعیین جریمه های سنگین از دویست هزار تومان تا یک میلیون تومان باعث شده است تا میزان تردد در شهرها کاهش قابل توجهی داشته باشد.

در شهرستان های کوچک نیز چنین طرح های با اعمال محدودیت های کرونایی باعث شده است تا ستاد مبارزه با کرونای شهرستان ها نیز در روند اجرای طرح مدیریت هوشمند یا سردار سلیمانی اهتمام ویژه به کار ببرند.

برنامه اجرای تیم های ویژه های ویژه رصدگر، مراقبت، نظارت طرح سردار شهید سلیمانی در شهرستان لنده کار خود را در حوزه های مختلف با حضور میدانی نیروهای بسیج، شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر به صورت شبانه روزی آغاز کردند.

در این طرح تیم های ویژه رصد گر نسبت به پایش افراد بیمار و ناقل بیماری کرونا و شناسایی آنها اقدام و تیم های مراقبت و نگهداری ضمن تذکر لسانی و ارائه برخی دستورالعمل ها به خانواده های ناقل از خروج انان از منزل جلوگیری خواهند کرد.

سایر تیم ها نیز با هماهنگی سرشبکه ها افراد متخلف را برابر این طرح به مراجع قضایی و انتظامی جهت برخورد و اعمال قانون معرفی می کنند که عمده ترین هدف قطع زنجیره انتقال بیماری است.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1672943
ارسال نظر
نظرات