شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 18:36 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1673019
فرمانده سپاه کربلا اعلام کرد؛

رصد و کنترل بیماران کرونایی در طرح شهید سلیمانی

رصد و کنترل بیماران کرونایی در طرح شهید سلیمانی
سیاوش مسلمی گفت: رصد و پایش و کنترل بیماران کرونایی از اهداف طرح شهید سلیمانی است که با همکاری مراکز بهداشت و درمان و علوم پزشکی توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در حال جرا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، سردار سیاوش مسلمی عصر امروز در دیدار با امام جمعه سوادکوه شمالی به طرح‌های اجرایی سپاه در بخش‌های سلامت و معیشت اشاره کرد و گفت: یکی از طرح‌های اجرایی در دستور کار قرار دارد و  به جد پیگیر آن هستیم، طرح شهید حاج قاسم سلیمانی است؛ که پایگاه مقاومت به پایگاه‌های سلامت تبدیل شده تا جلوی انتقال زنجیره کرونا گرفته شود.

به گفته فرمانده سپاه کربلا، رصد و پایش و کنترل بیماران کرونایی از اهداف طرح شهید سلیمانی است که با همکاری مراکز بهداشت و درمان و علوم پزشکی  توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در حال جرا است.

مسلمی در بخش دیگری از سخنان خود، به تشکیل قرارگاه ۱۷ ربیع برای مبارزه با گرانفروشی و احتکار هم اشاره کرد و افزود: طبق دستورات رهبر معظم انقلاب در بخش بازار، یکی از ماموریت‌هایی که به سپاه واگذار شود برخورد با اخلالگران در بازار و نظارت در بخش توزیع مواد غذایی است.
 
فرمانده سپاه کربلا به کشفیات احتکاری در مازندران هم اشاره وخاطرنشان کرد: برخورد با کسانی که در روند شبکه‌های توزیع مواد غذایی و نیز کالا‌های اساسی اخلال ایجاد می کند، در دستور کار قرار گرفته است.

مسلمی در ادامه با تصریح براینکه مسئولان باید پای کار باشند، اضافه کرد: گرانفروشی وکمبود برخی کالا‌ها به دلیل عدم برنامه ریزی درست مسئولان است.

فرمانده سپاه کربلا با تاکید بر اینکه سپاه در حوزه‌های مختلف تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار گرفته است، گفت:مردم سرمایه نظام هستند و  اگر مردم در صحنه نباشد، در خیلی از حوزه‌ها دچار مشکل خواهیم شد.

مسلمی به تلاش‌های دشمن در فاصله اندازی بین نظام و مردم اشاره کرد و افزود: دشمن روز به روز در حال تلاش برای ناامیدی و بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام است و ما باید برای امیدآفرینی و اعتماد افزایی در جامعه تلاش کرده  و مشکلات را کم کنیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673019
ارسال نظر
نظرات