شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 18:38 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1673021
معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران اعلام کرد

اعمال قانون 3 هزار و 500 خودرو در طرح محدودیت تردد شبانه مازندران

اعمال قانون 3 هزار و 500 خودرو در طرح محدودیت تردد شبانه مازندران
نعمت الله آزادی از اعمال قانون 3 هزار 500 خودرو به دلیل تردد های غیر مجاز در اجرای طرح محدودیت تردد شبانه در مازندران خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بلاغ، نعمت الله آزادی عصر امروز در بازدید از روند اجرای محدودیت های تردد شبانه و محدودیت های ترافیکی برای مقاله با بیماری کرونا در شهرستان های ساری، قائم شهر، سوادکوه و سوادکوه شمالی گفت: تنها راه ریشه کن شدن کامل ویروس کرونا احساس مسئولیت تک تک افراد جامعه و مشارکت همگانی مردم با احترام به تصمیم مسئولان است.

وی از اجرای طرح های انتظامی در این رابطه خبر داد و با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان تصریح کرد: با افرادی که نسبت به سلامتی افراد جامعه بی تفاوت باشند برخورد قاطعانه ای صورت خواهد گرفت.

آزادی، خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح از 900 هزار واحد صنفی در سطح استان بازدید شد که به 16 هزار و 151 واحد صنفی تذکر داده شد و 280 واحد صنفی متخلف نیز پلمب شد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان با شاره به محدودیت های تردد در استان مازندران، گفت: از ابتدای شروع طرح تاکنون از ورود 28 هزار خودروی غیر مجاز به شهرهای استان جلوگیری شد و بیش از 3 هزار خودرو نیز به دلیل تخلف از مقررات ایجاد شده اعمال قانون شدند.

آزادی اعمال قانون 3 هزار 500 خودرو به دلیل تردد های غیر مجاز در اجرای طرح محدودیت تردد شبانه در استان نیز به خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با همراهی مردم در این طرح در هفته های آتی شاهد کاهش قابل توجه از میزان ابتلاء و فوتی افراد به این ویروس و ریشه کنی کامل آن در جامعه باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673021
ارسال نظر
نظرات