شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:40 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1673038
نساجی 1 - نفت مسجدسلیمان صفر/ صنعت نفت آبادان 1 - ذوب آهن صفر

لیگ برتر فوتبال| اولین برد خانگی نساجی/ نفت آبادان در خانه شیر است

لیگ برتر فوتبال| اولین برد خانگی نساجی/ نفت آبادان در خانه شیر است
در هفته چهارم لیگ برتر، نساجی و نفت آبادان به پیروزی رسیدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نساجی پس از کسب 4 امتیاز در سه هفته ابتدایی در صدد بود مقابل نفت مسجدسلیمان نخستین پیروزی خانگی در لیگ بیستم را کسب کند. در مقابل شاگردان سید مجتبی حسینی نیز پس از سه مساوی متوالی امیدوار بود در قائم‌شهر به این روند پایان دهند و برد نوبرانه ای را تجربه کند. بازی در نیمه نخست بیشتر در میانه زمین دنبال شد و دو تیم بدون هیچ اتفاق خاصی به رختمن رفتند. در نیمه دوم نساجی جلو کشید و سرانجام با پنالتی حامد شیری به گل برتری رسید تا 3 امتیاز این بازی را از آن خود کند و نفت را دست خالی بدرقه کند.

نساجی 1
گل: حامد شیری (82، پنالتی)

نفت مسجدسلیمان صفر
گل: -

 

صنعت نفت 4 امتیازی بعد از دو هفته توقف، قصد داشت تا در خانه با برد دوباره آشتی کند. ذوب آهن اما با سه مساوی در سه بازی نخست و متضرر شدن از اشتباهات داوری، قصد داشت نوار تساوی هایش را در این بازی پاره کرد و با برد آشتی کند. بازی در آبادان تهاجمی از سوی دو تیم دنبال شد اما هیچ تیمی در نیمه نخست به گل نرسید.

نیمه دوم نیز تداوم همان روند نیمه نخست بود اما در نهایت این میزبان بود که در دقایق پایانی روی یک ضربه پنالتی به گل رسید تا 3 امتیاز شیرین را کسب کرده و ذوب اهن دست خالی روانه آبادان شود.

صنعت نفت آبادان 1
گل: طالب ریکانی (86، پنالتی)

ذوب آهن صفر
گل: -

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673038
ارسال نظر
نظرات