شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 21:25 منتشر شده در مورخ: 1399/09/11 شناسه خبر: 1673065
معاون آموزش و پرورش استان زنجان:

بسته‌های آموزشی در مدارس روستاهای فاقد اینترنت استان زنجان توزیع شد

بسته‌های آموزشی در مدارس روستاهای فاقد اینترنت استان زنجان توزیع شد
سلامتی معاون ابتدایی آموزش و پرورش استان زنجان گفت: بسته‌های آموزشی در بین ۳۴۶ مدرسه روستایی فاقد اینترنت استان زنجان توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صیاد سلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به توزیع بسته‌های آموزشی در بین مدارس روستایی استان زنجان اظهار کرد: بسته‌های آموزشی در بین دانش آموزان مدارس روستایی استان زنجان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه کمبودهای مدارس روستاها مورد بررسی قرار می گیرد تصریح کرد: در حاضر بسته‌های آموزشی بسته‌های آموزشی تهیه شده در بین ۳۴۶ مدرسه روستای استان زنجان توزیع شده است.

معاون ابتدایی آموزش و پرورش استان زنجان با تاکید براینکه این بسته‌ها در بین مدارس روستاهایی که فاقد اینترنت بودند توزیع شد عنوان کرد: روستاهایی که اینترنت دارند تدریس از طریق سامانه شاد انجام می‌شود.

وی در مورد مشکل قطعی اینترنت در روستاها ابراز کرد: برخی از روستاها با مشکل قطعی اینترنت مواجه هستند و مخابرات باید نسبت به حل مشکلات این روستاها اقدام کند.

سلامی خاطر نشان کرد: زیرساختهای اینترنتی در برخی از مدارس روستایی ضعیف است و مشکل قطعی اینترنت روستاها به مخابرات اعلام شده است.

وی ابراز کرد: همه آموزش‌ها در بستر فضای مجازی انجام می‌شود و این کار باعث شده بار ترافیکی بستر فضای مجازی افزایش یابد. 

معاون ابتدای آموزش و پرورش استان زنجان ابراز کرد: زیرساخت‌های اینترنتی در برخی مناطق نیاز به اصلاح دارد و مخابرات نیز مشکل اینترنت روستاها را پیگیری می‌کند و امیدواریم مشکل قطعی اینترنت روستاها برطرف شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673065
ارسال نظر
نظرات