شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 10:09 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673158
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان:

نحوه اجرا و لغو برخی محدودیت‌های کرونایی فردا در زنجان اعلام می‌شود

نحوه اجرا و لغو برخی محدودیت‌های کرونایی فردا در زنجان اعلام می‌شود
خدابخش مرادی، معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان گفت: اعمال محدودیت‌های جدید یا پایان محدودیت‌های گذشته فردا در استان زنجان اعلام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خدابخش مرادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به اعمال محدودیت‌های جدید از دو هفته گذشته و تعطیلی اصناف در استان، اظهار داشت: با توجه به رعایت بالای مردم و اصناف در دو هفته گذشته، زنجان رتبه نخست رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌ها را کسب کرده است.

 
وی با بیان اینکه رعایت پروتکل‌ها و محدودیت‌ها در ادارات استان زنجان 100 درصدی بود، افزود: همچنین بر اساس گزارش‌های ارائه شده اصناف با رعایت بالای 97 درصدی خوش درخشیدند.
 
این مسئول از رعایت 100 درصدی محدودیت‌ها از سوی رانندگان و مراکز فرهنگی در دو هفته گذشته خبرداد و گفت: از مردم به دلیل همراهی و رعایت پروتکل‌ها و تشکر می‌کنیم.
 
معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان یادآور شد: با جمع‌بندی آخرین وضعیت و مشخص شدن وضعیت شهرستان‌ها از نظر قرمز، نارنجی و زرد بودن رفع و یا ادامه محدودیت‌ها فردا اعلام می‌شود.
 
مرادی با بیان اینکه از اول آذر ماه امسال در شهرهای قرمز استان محدودیت‌های جدید اعمال شد و بر این اساس اصناف تعطیل شدند، یادآور شد: اصناف در رعایت محدودیت‌ها نمره خوبی کسب کردند.
 
وی با اشاره به اینکه رعایت محدودیت‌ها موجب قطع زنجیره انتقال کرونا می‌شود، افزود: نتایج این محدودیت‌ها از هفته‌های آینده مشخص می‌شود.
 
این مسئول از افزایش بیماریابی در استان زنجان خبرداد و گفت: با شناسایی سریع بیماران جدید، امکان کنترل بیشتری وجود داشته و سرعت خدمات رسانی افزایش می‌یابد.
 
 معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان برضرورت ادامه رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای غلبه بر بیماری کووید 19 از سوی مردم تاکید کرد و گفت: باید از برگزاری هر گونه مراسم تجمعی خودداری کرده و با خود مراقبتی و رعایت پروتگل‌های بهداشتی به قطع زنجیره انتقال کمک کرد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1673158
ارسال نظر
نظرات