شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1399/09/12 شناسه خبر: 1673159
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی:

مدیریت پسماند به بخش خصوصی واگذار می‌شود

مدیریت پسماند به بخش خصوصی واگذار می‌شود
غلامرضا هوائی با بیان اینکه مدیریت پسماند به بخش خصوصی واگذار می‌شود، گفت: به زودی برای حل مشکل پسماند و ساماندهی وضعیت نیروهای این بخش تصمیم گیری می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، غلامرضا هوائی،معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی در جلسه ملاقات عمومی در پاسخ به یکی از مراجعین از بخش پسماند بجنورد، اظهار کرد: با رعایت قانون، مدیریت پسماند به بخش خصوصی واگذار می شود.

وی ضمن تاکید بر رعایت امنیت شغلی کارکنان سازمان پسماند و نقش شهرداری در همکاری با این سازمان، اظهار کرد: دفن روزانه 200 تن زباله در این استان نیازمند مدیریت است تا علاوه بر حفظ سلامت مردم، از این ظرفیت با عنوان طلای سیاه حداکثر استفاده شود.

وی در این راستا بر تعیین تکلیف مدیریت پسماند با کمک مردم و مسئولین در آینده ای نزدیک تاکید کرد.

معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی در بخشی از سخنان خود در پاسخ به درخواست یک ارباب رجوع مبنی بر برقراری پروازهای بجنورد - کیش گفت: متاسفانه برنامه افزایش پرواز به دلیل شرایط فنی فرودگاه در شرایط جوی نامناسب وجود ندارد اما تمام تلاشمان این است در فصل و هوای مناسب این پروازها از بجنورد برقرار شود.

هوائی با بیان اینکه افزایش تعداد پروازها از بجنورد یکی از درخواست های مهم استاندار خراسان شمالی است، خاطرنشان کرد: مشکلات فنی فرودگاه بجنورد بررسی شده و به زودی برای حل آن برنامه های عملیاتی اجرایی می شود.

وی تصریح کرد: در مورد مشکلات فنی فرودگاه بجنورد، مسائل به فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و هیئت همراه و همچنین نائب رئیس مجلس شورای اسلامی منعکس شده است.

در این دیدار معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی به مطالبات مردم در زمینه های گوناگون از جمله درخواست دهیار و نماینده کشاورزان روستای رختیان، درخواست افزایش ظرفیت تاکسی بیسیم بانوان در بجنورد، مطالبات شرکت مواد آرایشی بهداشتی گرمه، تقاضای راه اندازی مجتمع بوم گردی در جاده بدرانلو، بازنگری طرح هادی روستای پهلوان محمد از توابع بجنورد و ... پاسخ داد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1673159
ارسال نظر
نظرات